اینیستا: چیزی برای مسی تغییر نکرده است

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان بارسلونا عقیده دارد مسی بار دیگر پیراهن تیم ملی آرژانتین را به تن خواهد کرد به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، آندرس اینیستا عقیده دارد که هم تیمی اش در باشگاه بارسلونا که پس از ناکامی در رقابت های کوپا آمریکا از تیم ملی کشورش خداحافظی کرده بود، درخواست سرمربی و مردم کشورش را رد نخواهد ...

وبسایت رسمی برنامه نود – کاپیتان بارسلونا عقیده دارد مسی بار دیگر پیراهن تیم ملی آرژانتین را به تن خواهد کرد

به گزارش وبسایت رسمی برنامه نود، آندرس اینیستا عقیده دارد که هم تیمی اش در باشگاه بارسلونا که پس از ناکامی در رقابت های کوپا آمریکا از تیم ملی کشورش خداحافظی کرده بود، درخواست سرمربی و مردم کشورش را رد نخواهد کرد و بار دیگر برای تیم ملی آرژانتین به میدان می رود.

اینیستا در این باره گفت: “سوال می کنید که مسی بازخواهد گشت؟ باید بگویم که این یک تصمیم شخصی از سوی لئو بوده است. او باید با سرمربی آرژانتین جلسه بگذارد و صحبت هایش را آنجا بیان کند. مطمئنم که این دو راه حلی برای رفع مشکلات پیدا خواهند کرد. هر بازیکنی نیاز به آرامش روحی در تیمش دارد و این مساله نیز باید حل شود چرا که بدون داشتن آرامش نمی توان فرم ایده آلی به دست آورد.”

وی افزود: “قطعا بازگشت مسی و بازی کردن وی برای هر دو تیم آرژانتین و بارسلونا می تواند ایده آل ترین اتفاق باشد. شرایط مسی هم اکنون مثل همیشه عالی است و او از بازی کردن و تمرین کردن و تلاشش برای پیروز لذت می برد. شرایط هر بازیکنی منحصر به فرد است. مسی همچنان تشنه تمرین، تلاش و پیروزی است و قطعا اگر به تیم ملی هم بازگردد این روند ادامه دار خواهد بود.”

کاپیتان بارسا ادامه داد: “هیچکس شکی ندارد که هیچ چیز برای او تغییری نکرده است و مسی از زمان بازگشتش به بارسلونا به بهترین نحو تلاشش را ادامه می دهد. هیچ چیز تغییر نکرده و او در بهترین فرم خود قرار دارد. او همان فوق ستاره سابق است و می تواند به ما در راه رسیدن به اهدافمان کمک کند.”

۱۳۱۳

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]