ایوان بلس: آیفون ۷ در تاریخ ۲۶ مرداد ماه به بازار عرضه می شود

۱۳۹۵-۰۵-۱۴
در حالی که طی چند وقت اخیر اطلاعات زیادی درباره مشخصات احتمالی آیفون 7 اپل منتشر شده و دیگر تا معرفی آن زمان زیادی باقی نمانده، هنوز مشخص نیست که اسمارت فون مورد اشاره در چه تاریخی به بازار عرضه خواهد شد. اما حالا به نظر می رسد ایوان بلس، افشاگر شهیر صنعت تکنولوژی که معمولاً با نام EvLeaks شناخته ...

در حالی که طی چند وقت اخیر اطلاعات زیادی درباره مشخصات احتمالی آیفون ۷ اپل منتشر شده و دیگر تا معرفی آن زمان زیادی باقی نمانده، هنوز مشخص نیست که اسمارت فون مورد اشاره در چه تاریخی به بازار عرضه خواهد شد. اما حالا به نظر می رسد ایوان بلس، افشاگر شهیر صنعت تکنولوژی که معمولاً با نام EvLeaks شناخته می شود به اطلاعاتی در این زمینه دست پیدا کرده است.

به گفته این افشاگر شناخته شده که پیش از این تاریخ آغاز پیش خرید آیفون ۷ را ۱۲ سپتامبر (یا ۲۲ مرداد) اعلام کرده بود، مشتریان می توانند از تاریخ ۱۶ سپتامبر (برابر با ۲۶ مرداد ماه) نسبت به خرید نسل بعدی آیفون در فروشگاه های اپل اقدام نمایند.

بلس به دلایل واضح، هیچوقت به صحبت درباره منبعی که اطلاعات خود را از سوی آن به دست آورده نمی پردازد اما حقیقت امر آن است که وی تا به امروز سابقه درخشانی از خود به جای گذاشته و در اکثر مواقع، سخنانش به حقیقت پیوسته اند. بنابراین تنها کاری که فعلاً از دستمان بر می آید، منتظر ماندن برای معرفی آیفون جدید و تایید رسمی تاریخ عرضه آن از سوی کمپانی اپل است.

ناگفته نماند که بنابر شایعات مختلف، آیفون ۷ اگرچه از لحاظ طراحی چندان با مدل های قبلی خود فرق نخواهد داشت، اما ویژگی های جدیدی همچون مقاومت در برابر آب به دستگاه اضافه شده که آن را به استانداردهای امروزی موبایل های پرچمدار کنونی نزدیک تر می کند. ضمناً گفته می شود که جک ۳٫۵ میلی متری هدفون نیز از آیفون ۷ حذف شده و جای خود را به پورت لایتنینگ داده است.

The post ایوان بلس: آیفون ۷ در تاریخ ۲۶ مرداد ماه به بازار عرضه می شود appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]