ایوان بلس تاریخ پیش خرید آیفون های ۲۰۱۶ را تایید کرد

۱۳۹۵-۰۵-۰۷
چندی پیش، ایوان بلس که با نام کاربری evleaks در توییتر شناخته می شود، اعلام کرده بود که آیفون های جدید اپل در تاریخ 12 سپتامبر برابر با 22 شهریور رونمایی می شوند اما توییت جدید بلس تغییراتی را اعلام می دارد. حالا وی می گوید که آغاز پیش فروش آیفون های 2016، تاریخ 9 سپتامبر (19 شهریور) خواهد بود و ...

چندی پیش، ایوان بلس که با نام کاربری evleaks در توییتر شناخته می شود، اعلام کرده بود که آیفون های جدید اپل در تاریخ ۱۲ سپتامبر برابر با ۲۲ شهریور رونمایی می شوند اما توییت جدید بلس تغییراتی را اعلام می دارد.

حالا وی می گوید که آغاز پیش فروش آیفون های ۲۰۱۶، تاریخ ۹ سپتامبر (۱۹ شهریور) خواهد بود و به گفته او، تاریخ قطعی و تایید شده است. بلس همچنین می گوید که آیفون جدید در هفته ای که ۱۲ سپتامبر روز آغازین آن خواهد بود عرضه می شود.

همچنین جالب است که می بینیم ایوان بلس این تلفن را آیفون ۷ نمی خواند. شایعاتی جدی مطرح شده اند که اپل قصد دارد آیفون امسال را هر چه جز آیفون ۷ نامگذاری کند و عدد ۷ را برای سال ۲۰۱۷ و دهمین سالگرد عرضه آیفون به بازار نگاه دارد.

او در انتهای توییت خود می نویسد که بر اساس همین تاریخ می توان ایونت عرضه دستگاه را نیز پیش بینی کرد. بنابراین اگر گفته های بلس صحیح باشد، می توان انتظار داشت که تا پیش از پایان تابستان، آیفون های جدید به بازار عرضه شوند.

The post ایوان بلس تاریخ پیش خرید آیفون های ۲۰۱۶ را تایید کرد appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]