بارانی: چیزی کمتر از تراکتورسازی نداریم

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود -  هافبک تیم فوتبال پیکان تأکید کرد که تیمش نسبت به تراکتورسازی چیزی کمتر ندارد و آنها برای گرفتن امتیاز به تبریز خواهند رفت.به گزارش وبسایت نود ، صادق بارانی در خصوص عملکرد پیکان در دو بازی ابتدایی لیگ شانزدهم گفت: از روند امتیازگیری راضی نیستیم و گرفتن دو امتیاز برای ما خوب نبود. البته باید صبا ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  هافبک تیم فوتبال پیکان تأکید کرد که تیمش نسبت به تراکتورسازی چیزی کمتر ندارد و آنها برای گرفتن امتیاز به تبریز خواهند رفت.

به گزارش وبسایت نود ، صادق بارانی در خصوص عملکرد پیکان در دو بازی ابتدایی لیگ شانزدهم گفت: از روند امتیازگیری راضی نیستیم و گرفتن دو امتیاز برای ما خوب نبود. البته باید صبا را خیلی راحت شکست می‌دادیم، اما متأسفانه بدشانسی آوردیم و بالای شش موقعیت نزدیک به گل را از دست دادیم. بازی اول مقابل گسترش فولاد هم سخت بود، ولی در مجموع می‌توانستیم بیشتر از این امتیاز بگیریم. امیدوارم از تبریز با دست پر برگردیم.

وی با اشاره به تقابل تیمش با تراکتورسازی و اینکه آیا پیکان برای گرفتن مساوی به تبریز خواهد رفت، عنوان کرد: همه بازی‌های لیگ سخت است. تراکتورسازی واقعاً یک تیم پرمهره و پرقدرت است، اما ما هم تیم پرمهره‌ای داریم. در پیکان بازیکنان خوبی بازی می‌کنند و چیزی از تراکتورسازی کم نداریم. مهم‌ترین امتیاز آنها میزبانی است، اما ما می‌خواهیم در تبریز امتیاز بگیریم.

هافبک تیم فوتبال پیکان درباره شرایط فعلی خودش عنوان کرد: نقش من نسبت به فصل گذشته تغییر کرده است. پارسال بیشتر در نقش هافبک پاسور بازی می‌کردم و امسال آقای جلالی از من خواسته که بیشتر دوندگی کنم و فکر می‌کنم می‌توانم بیشتر در چشم باشم و با عملکردم به تیم ملی دعوت شوم.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]