باران چشمه: با تاج درباره رفیعی صحبت می‌کنیم

۱۳۹۵-۰۵-۰۶
وبسایت رسمی برنامه نود - رییس تربیت بدنی نیروهای مسلح درباره جلسه امروزش با رییس فدراسیون فوتبال توضیح داد. به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، سردار مهرعلی باران چشمه رییس تربیت بدنی نیروهای مسلح در جریان همایش تجلیل از افسران ورزشی نیروی زمینی در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره جلسه امروزش با مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال ...

وبسایت رسمی برنامه نود – رییس تربیت بدنی نیروهای مسلح درباره جلسه امروزش با رییس فدراسیون فوتبال توضیح داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، سردار مهرعلی باران چشمه رییس تربیت بدنی نیروهای مسلح در جریان همایش تجلیل از افسران ورزشی نیروی زمینی در جمع خبرنگاران حاضر شد و درباره جلسه امروزش با مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال صحبت کرد.

او به خبرنگاران گفت: تربیت بدنی نیروهای مسلح با همه فدراسیون‌ها تعامل خوبی دارد و به همه ملی‌پوشان سرباز کمک می‌کند. هم‌اکنون کاروان ایران که قرار است به المپیک ریو برود چند ملی‌پوش سرباز دارد که به عنوان سرباز قهرمان در اختیار تیم‌هایشان هستند یا اینکه سرباز تیم‌های نظامی هستند.

رییس تربیت بدنی نیروهای مسلح ادامه داد: چند ورزشکار دو و میدانی، تیر و اندازی و یک ورزشکار وزنه‌برداری و برخی دیگر از ورزشکارانی که قرار است در المپیک حاضر شوند سربازند و با حمایت نیروهای مسلح و سازمان نظام وظیفه بدون دغدغه به برزیل سفر خواهند کرد اما در فوتبال با توجه به اینکه برخی فوتبالیست‌ها در سال‌های گذشته کارت‌های پایان خدمت‌شان باطل شد برخی موارد بیشتر مورد توجه قرار گرفته است و این فوتبالیست‌ها در باشگاه‌های نظامی به زمین می‌روند که البته اکثرشان خدمت‌شان تمام شده که تنها سروش رفیعی همچنان در تیم تراکتور بازی می‌کند و فکر می‌کنم تیم ملی ایران اینقدر گیر یک بازیکن نباشد. سروش از سربازان و بازیکنان با اخلاق است و حتی شایستگی گرفتن جایزه اخلاق لیگ را هم داشت.

باران چشمه ادامه داد: در جلسه امروز که با آقای تاج داریم درباره این موارد صحبت می‌کنیم. نظر شخص من نیز به حضور رفیعی در تیم ملی مثبت است اما باید دیگر همکاران و مسئولان نیز در این باره نظر بدهند. ما در این مورد با آقای تاج صحبت خواهیم کرد تا ببینیم شرایط چه می‌شود.

رییس تربیت بدنی نیروهای مسلح تاکید کرد: نیروهای مسلح و سازمان نظام وظیفه تمام تلاشش این است که به ملی‌پوشان کمک کند تا در خدمت تیم ملی باشند. نمونه این مورد ارسلان کاظمی بازیکنان بسکتبال است که سرباز شده اما به همراه تیم ملی در تمامی رقابت‌های بین‌المللی شرکت کرد. ما همه کمک‌مان را می‌کنیم تا ورزشکاران برای اعزام مشکلی نداشته باشند.

به گزارش ایسنا،‌ در نوزدهمین همایش تجلیل از افسران ورزشی نیروی زمینی ارتش، امیر حیدری (جانشین فرماندهی نیروی زمینی) امیر حسن پور( مدیر تربیت بدنی نزاجا) محمود خوردبین( سرپرست تیم پرسپولی)، سردار باران چشمه(رئیس تربیت بدنی نیروهای مسلح)، مهدی تاج( رئیس فدراسیون فوتبال)، حسین اخوت( سرپرست تیم ملی امید)،حسین شمس( سرمربی سابق تیم ملی فوتسال)، مجید نامجو مطلق( پیشکسوت فوتبال)، الهه احمدی ( ملی پوش تیم تیر اندازی)، مجتبی تقوی( پیشکسوت فوتبال)، علی مرادی (رییس فدراسیون وزنه‌برداری)، مهدی هاشمی (رییس فدراسیون تیراندازی)، محمود خوردبین (سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس)، علی مجدآرا (رییس فدراسیون ورزش همگانی) و جمعی از پیشکسوتان ورزش کشور و نیروهای مسلح حضور داشتند.

امیر حسن پور ، مدیرتربیت ‌بدنی نیروی زمینی نیز با ارائه گزارشی مفصل از فعالیت‌های تربیت ‌بدنی با ارائه گزارشی مفصل عملکرد سالانه باشگاه فرهنگی – ورزشی این نیرو را ارائه کرد و در ادامه از افسران ورزشی برتر نیروی زمینی ارتش تقدیر شد.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]