بارزالی: با هیگواین می توانیم قهرمان لیگ قهرمانان شویم

۱۳۹۵-۰۵-۱۴
وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع کهنه کار یوونتوس ابراز امیدواری کرد قهرمان پنج فصل گذشته سری آ بتواند پس از جذب گونزالو هیگواین، فاتح لیگ قهرمانان اروپا شود. به گزارش سایت رسمی نود، آندره آ بارزالی معتقد است گونزالو هیگواین بازیکنی بسیار مهم برای یووه خواهد بود و می تواند این تیم را در راه کسب قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مدافع کهنه کار یوونتوس ابراز امیدواری کرد قهرمان پنج فصل گذشته سری آ بتواند پس از جذب گونزالو هیگواین، فاتح لیگ قهرمانان اروپا شود.

به گزارش سایت رسمی نود، آندره آ بارزالی معتقد است گونزالو هیگواین بازیکنی بسیار مهم برای یووه خواهد بود و می تواند این تیم را در راه کسب قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا کمک کند.

مهاجم ملی پوش آرژانتینی که هفته گذشته با قراردادی پنج ساله به ارزش ۹۰ میلیون یورو از ناپولی به یوونتوس پیوست، در تیم جدید خود تلاش می کند تا همراه با این تیم نخستین مقام قهرمانی ۲۰ سال اخیر در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد. یووه در فصل ۱۵-۲۰۱۴ موفق شد با عبور از سد رئال مادرید در نیمه نهایی به فینال لیگ قهرمانان برسد، اما در دیدار پایانی مغلوب بارسلونا شد.

بارزالی ۳۵ ساله در گفتگو با وب سایت رسمی باشگاه یوونتوس گفت: با توجه به تعداد بازی هایی که انجام می دهیم، بازیکنی مثل هیگواین می تواند در ترکیب تیم ما بسیار مهم بوده و حضور او بسیار به ما کمک خواهد کرد. او یک مهاجم بسیار عالی است که این مسئله را با گلزنی های خود در تیم های مختلف نشان داده است.

مدافع باتجربه یوونتوس در پایان افزود: لیگ قهرمانان مسابقات بسیار باکیفیت و مهمی است که نظیر آن را نمی توانید در سایر قاره ها مشاهده کنید. به خوبی می دانیم که راه صعود به فینال این رقابتها بسیار دشوار بوده و حضور و موفقیت در این رقابتها مستلزم عوامل متعددی خواهد بود که باشگاه هایی موفق به فتح جام قهرمانی در لیگ قهرمانان می شوند که تمامی عوامل لازم و کافی را لحاظ و آنها را رعایت نمایند.

 

۲۰۸۱

 

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]