بازگشت گرت بیل به تمرینات رئال مادرید و ادامه تلاش های رونالدو

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - گرت بیل در آستانه دیدار سوپرکاپ اروپا به تمرینات رئال مادرید بازگشت. به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، بیل 27 ساله، که اخیراً به عنوان یکی از سه نامزد دریافت جایزه بهترین بازیکن سال اروپا انتخاب شد، بعد از راهیابی به مرحله نیمه نهایی یورو 2016 همراه با تیم ملی ولز، اردوی پیش فصل رئال مادرید ...

وبسایت رسمی برنامه نود – گرت بیل در آستانه دیدار سوپرکاپ اروپا به تمرینات رئال مادرید بازگشت.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، بیل ۲۷ ساله، که اخیراً به عنوان یکی از سه نامزد دریافت جایزه بهترین بازیکن سال اروپا انتخاب شد، بعد از راهیابی به مرحله نیمه نهایی یورو ۲۰۱۶ همراه با تیم ملی ولز، اردوی پیش فصل رئال مادرید را از دست داد. اما حالا با اتمام تور پیش فصل تیم در کانادا و آمریکا، بیل نیز به تمرینات تیم ملحق شده است.

کریستیانو رونالدو هنوز بعد از رسیدن به فینال یورو ۲۰۱۶ و قهرمانی با تیم ملی پرتغال که با مصدومیت وی نیز همراه بود، به تمرینات رئال مادرید بازنگشته اما در تلاش است تا با تمرینات انفرادی خود را آماده نگه دارد. این بازیکن ۳۱ ساله تصاویری از خود در شبکه های اجتماعی منتشر کرده که نشان می دهد وی حتی در تعطیلات نیز به تمرین مشغول است.

تیم زین الدین زیدان اولین بازی فصل خود در رقابت های لالیگا را در تاریخ ۲۱ آگوست مقابل رئال سوسیداد و در زمین حریف (آنوئتا) برگزار خواهد کرد.

بازگشت گرت بیل به تمرینات رئال مادرید و ادامه تلاش های رونالدو

۱۷۷۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]