بازیکن سابق پدیده و ابومسلم به راه آهن پیوست

۱۳۹۵-۰۵-۱۴
وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن سابق تیم های پدیده و ابومسلم به تیم فوتبال راه آهن پیوست.به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، کریم صنوبری مدافع سابق پدیده با حضور در هیئت فوتبال قرار داد خود را با تیم راه آهن به صورت رسمی ثبت کرد.صنوبری سابقه بازی در تیم ابومسلم را هم دارد. قرارداد صنوبری با ...

وبسایت رسمی برنامه نود – بازیکن سابق تیم های پدیده و ابومسلم به تیم فوتبال راه آهن پیوست.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، کریم صنوبری مدافع سابق پدیده با حضور در هیئت فوتبال قرار داد خود را با تیم راه آهن به صورت رسمی ثبت کرد.

صنوبری سابقه بازی در تیم ابومسلم را هم دارد. قرارداد صنوبری با راه آهن دو ساله است.

کریم صنوبری در خصوص این انتخاب گفت: طی صحبت‌هایی که با پاشازاده، سرمربی راه‌آهن داشتم تصمیم گرفتم تا از بین پیشنهادهای لیگ یک و دویی که داشتم راه‌آهن را انتخاب کنم. در راه‌آهن بزرگانی مثل هادی شکوری حضور دارند که امیدوارم بتوانم به خوبی پتانسیلم را نشان دهم.
وی افزود: قراردادم با راه‌آهن ۲ ساله است و امیدوارم برای سال آینده به لیگ برتر صعود کنیم. راه‌آهن از تیم‌های ریشه‌دار فوتبال ایران است که حقش است در سطح نخست لیگ باشد.
صنوبری تصریح کرد: در تیم‌های سیاه‌جامگان، ابومسلم، طلوع نسل و پدیده سابقه بازی دارم و زیر نظر مربیانی همچون میثاقیان، غیاثیان، جوشش، جانداری و رهبر کار کرده‌ام و پست تخصصی‌ام دفاع وسط است اما در پست چپ نیز می‌توانم بازی کنم.

مسابقات لیگ دسته اول فوتبال کشور از روز یکشنبه ١٧ مرداد آغاز خواهد شد.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]