با اشاره روی لوگوی گوگل به مناسبت المپیک مجموعه ای از مینی گیم ها را تجربه کنید

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
رقابت های المپیک ریو 2016 از امروز آغاز می شود، و گوگل تصمیم گرفته تا به سبک و سیاق خودش به استقبال از این مسابقات جذاب و نفسگیر برود. این روزها اگر اپلیکیشن رسمی گوگل در iOS یا اندروید را باز کرده و روی لوگوی کمپانی در آن اشاره کنید، چند مینی گیم ساده و جذاب باز می شوند که در ...

رقابت های المپیک ریو ۲۰۱۶ از امروز آغاز می شود، و گوگل تصمیم گرفته تا به سبک و سیاق خودش به استقبال از این مسابقات جذاب و نفسگیر برود. این روزها اگر اپلیکیشن رسمی گوگل در iOS یا اندروید را باز کرده و روی لوگوی کمپانی در آن اشاره کنید، چند مینی گیم ساده و جذاب باز می شوند که در هر کدام میوه ها مشغول انجام فعالیت های ورزشی مختلف هستند.

در این مینی گیم ها می توانید در نقش یک توت فرنگی دونده، لیموی شناگر، آناناس تنیسور و … ظاهر شوید؛ مینی گیم هایی که گوگل آن ها را Doodle Fruit Games 2016 نام نهاده است. در تصویر گیف پایین می توانید نمونه ای از این بازی ها را مشاهده کنید:

با اشاره روی لوگوی گوگل به مناسبت المپیک مجموعه ای از مینی گیم ها را تجربه کنید

اپلیکیشن گوگل هر روزی که از رقابت های المپیک می گذرد، بازی های مختلفی به کاربران ارائه می کند. اما اگر می خواهید که اولین مینی گیم ارائه شده توسط گوگل را از دست ندهید، همین حالا می توانید آن را در اپلیکیشن رسمی گوگل در iOS و اندروید تجربه کنید.

جدیدترین نسخه اپلیکیشن گوگل را می توانید همین حالا از اپ استور و گوگل پلی دریافت نمایید.

The post با اشاره روی لوگوی گوگل به مناسبت المپیک مجموعه ای از مینی گیم ها را تجربه کنید appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]