با Uhans A101 آشنا شوید؛ موبایلی اندرویدی که برای ادای احترام به ۱۱۰۰ نوکیا ساخته شده است

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
در حالی که نوکیا سعی دارد نگاه خود را به آینده بدوزد و سخت در تلاش است تا موبایلی اندرویدی و قدرتمند بسازد، یک کمپانی سازنده موبایل های هوشمند چینی به نام Uhans گامی به عقب برداشته و سعی دارد با ساخت موبایلی مدرن، به نوعی به موبایل محبوب 1100 نوکیا ادای احترام کند. این موبایل که A101 نامیده می شود، ...

در حالی که نوکیا سعی دارد نگاه خود را به آینده بدوزد و سخت در تلاش است تا موبایلی اندرویدی و قدرتمند بسازد، یک کمپانی سازنده موبایل های هوشمند چینی به نام Uhans گامی به عقب برداشته و سعی دارد با ساخت موبایلی مدرن، به نوعی به موبایل محبوب ۱۱۰۰ نوکیا ادای احترام کند.

این موبایل که A101 نامیده می شود، چهارمین دیوایسی به شمار می رود که توسط Uhran ساخته می شود و در طراحی آن، الهام زیادی از ۱۱۰۰ نوکیا گرفته شده. این اسمارت فون اندرویدی، بسیار کوچک و مقاوم بوده و از باتری قابل تعویض بهره می برد. پنل پشتی دستگاه از پلاستیک نرم ساخته شده، بدنه آن شکلی گرد دارد و شیشه ای خمیده از نمایشگر آن محافظت می کند.

با Uhans A101 آشنا شوید؛ موبایلی اندرویدی که برای ادای احترام به 1100 نوکیا ساخته شده است

موبایل جدید Uhans که با الهام از ۱۱۰۰ نوکیا، به رنگ آبی تیره به دست مشتریان خواهد رسید، به یک نمایشگر ۵ اینچی و پردازنده چهارهسته ای مدیاتک مجهز شده است و مدل پایه آن، با قیمت ۷۰ دلار در کشور چین عرضه می شود. ناگفته نماند که A101 از ورژن ۶٫۰ مارشملوی اندروید بهره می برد.

در نهایت مشخص است که اسمارت فون A101 کمپانی Uhans همچون ۱۱۰۰ نوکیا به فروشی ۲۰۰ میلیون واحدی دست نخواهد یافت، اما در هر صورت ادای احترام به موبایلی که محبوبیت زیادی میان کاربران داشته است، حرکتی بسیار زیبا از سوی کمپانی چینی مورد اشاره به حساب می آید؛ حرکتی که مشابه آن در صنعت شلوغ موبایل های هوشمند کمتر به چشم می خورد.

با Uhans A101 آشنا شوید؛ موبایلی اندرویدی که برای ادای احترام به 1100 نوکیا ساخته شده است

The post با Uhans A101 آشنا شوید؛ موبایلی اندرویدی که برای ادای احترام به ۱۱۰۰ نوکیا ساخته شده است appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]