بدشانسِ سال، گران ترین بازیکن لیگ است!

۱۳۹۵-۰۵-۰۶
وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک ذوب آهن عنوان گران ترین بازیکن لیگ را از آن خود کرد. به گزارش وب سایت نود، سازمان لیگ حرفه ای فوتبال ایران رقم قرارداد تیمهای حاضر در این مسابقات را اعلام کرد. بر این اساس قاسم حدادی فر که در فاصله کمی از شروع لیگ دچار مصدومیت شدید شد تا به واسطه آن حداقل 6 ...

وبسایت رسمی برنامه نود – هافبک ذوب آهن عنوان گران ترین بازیکن لیگ را از آن خود کرد.

به گزارش وب سایت نود، سازمان لیگ حرفه ای فوتبال ایران رقم قرارداد تیمهای حاضر در این مسابقات را اعلام کرد. بر این اساس قاسم حدادی فر که در فاصله کمی از شروع لیگ دچار مصدومیت شدید شد تا به واسطه آن حداقل ۶ ماه از میادین فوتبال به دور باشد گران قیمت ترین بازیکن لیگ شانزدهم است.

به ‌این‌ ترتیب قاسم حدادی‌فر، هافبک ذوب آهن با داشتن قرارداد یک میلیارد و ۴۳۰ میلیون تومانی گران‌ترین بازیکن لیگ برتر است. بعد از او لوسیانو ادینیهو با قراردادی یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومانی دومین بازیکن گران فوتبال ایران و امید ابراهیمی، خسرو حیدری،  مهدی رحمتی از استقلال به همراه  شجاع خلیل زاده، مدافع سپاهان با یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان سومین بازیکنان گران قیمت لیگ شدند.

ماتیاس چاگو، بازیکن تیم فوتبال فولاد با یک میلیارد و ۱۵۵ میلیون تومان پنجمین بازیکن گران قیمت لیگ و در نهایت جاسم کرار، هافبک عراقی تیم تراکتورسازی با قرارداد یک میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومانی پنجمین بازیکن گران قیمت لیگ لقب گرفت.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]