برخورد گرم بازیکنان پرسپولیس و نفت بر سر میز شام/ دایی و برانکو در آغوش هم

۱۳۹۵-۰۵-۱۰
وبسایت رسمی برنامه نود - با توجه به حضور همزمان پرسپولیس و نفت تهران در یک هتل بازیکنان این تیم برخورد گرمی با یکدیگر داشتند.به گزارش وبسایت نود،از آنجا که تیم‌های پرسپولیس و نفت تهران فردا باید به مصاف فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان بروند به همین دلیل 2 تیم در هتل اوین اردوی خود را برگزار کردند.حضور این 2 تیم ...

وبسایت رسمی برنامه نود – با توجه به حضور همزمان پرسپولیس و نفت تهران در یک هتل بازیکنان این تیم برخورد گرمی با یکدیگر داشتند.

به گزارش وبسایت نود،از آنجا که تیم‌های پرسپولیس و نفت تهران فردا باید به مصاف فولاد خوزستان و سپاهان اصفهان بروند به همین دلیل ۲ تیم در هتل اوین اردوی خود را برگزار کردند.

حضور این ۲ تیم به صورت همزمان در یک هتل باعث شد تا بازیکنان پرسپولیس و نفت برخورد خوبی با یکدیگر داشته باشند و بازار احوالپرسی و بوسه بین بازیکنان دو تیم داغ بود.

همچنین ۲ تیم در زمان صرف شام با یکدیگر  باز هم بخورد داشتند با یکدیگر شوخی می‌کردند.

دایی و برانکو برخورد گرمی داشتند و یکدیگر را در آغوش کشیدند. بازیکنان پرسپولیس برخورد بسیار گرمی با دایی داشتند و برای او و نفت در لیگ آرزوی موفقیت کردند.

دایی هم برای بازیکنان پرسپولیس که برخی از آنها شاگرد خود او در این تیم بودند در بازی فردای این تیم مقابل فولاد خوزستان آرزوی موفقیت کرد.

گفتنی است پرسپولیس فردا در ورزشگاه آزادی و از ساعت ۲۰:۴۵ دقیقه میزبان فولاد خوزستان خواهد بود و نفت هم در ساعت ۲۰:۳۵ دقیقه در ورزشگاه تختی پذیرای سپاهان خواهد بود.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]