بررسی دیدار های مرحله مقدماتی لیگ اروپا؛ تلاش هرتابرلین و یاران جهانبخش

۱۳۹۵-۰۵-۱۴
وبسایت رسمی برنامه نود - در ادامه بازی های مرحله مقدماتی لیگ اروپا را مورد بررسی قرار می دهیم. به گزارش وب سایت نود، جان آنتونی بروکس مدافع ملی پوش آمریکایی هرتا برلین می گوید که این تیم قادر به حفظ برتری خفیف 1-0 بازی رفت مرحله مقدماتی لیگ اروپا مقابل بروندبی دانمارک هستند. هرتا برلین ملقب به بانوی پیر در ...

وبسایت رسمی برنامه نود – در ادامه بازی های مرحله مقدماتی لیگ اروپا را مورد بررسی قرار می دهیم.

به گزارش وب سایت نود، جان آنتونی بروکس مدافع ملی پوش آمریکایی هرتا برلین می گوید که این تیم قادر به حفظ برتری خفیف ۱-۰ بازی رفت مرحله مقدماتی لیگ اروپا مقابل بروندبی دانمارک هستند. هرتا برلین ملقب به بانوی پیر در بازی رفت مقابل تیم پر افتخار دانمارکی با تک گل وداد ایبیشویچ در ورزشگاه المپیک برلین به برتری دست یافت. بروکس خوش بین است که هرتا از این مرحله عبور نموده و در نهایت نیز جواز حضور در مرحله گروهی لیگ اروپا را کسب نماید.

علاوه بر این مسابقه که در دانمارک برگزار می شود، چند بازی مهم دیگر در همین چارچوب برگزار می شود. اسپارتاک مسکو میزبان آستریا وین است که بازی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید. پاناتینایکوس به سوئد سفر کرده تا شاید برتری ۱-۰ بازی رفت را حفظ نماید. لیل نیز پس از تساوی ۱-۱ در مون بیلیارد، میهمان قباله آذربایجان خواهد بود. تیم علیرضا جهانبخش یعنی آ.زد آلکمار پس از پیروزی ۱-۰ بازی رفت، در زمین جیانینا یونان به میدان می رود و سن اتین نیز میهمان دیگر تیم یونانی یعنی AEKآتن است. ماریبور پس از تراژدی تصادف منجر به مرگ دو بازیکن خود، میزبان آبردین می باشد. وستهم در ورزشگاه جدید خود به مصاف دومزاله می رود با این امید که شکست ۲-۱ بازی رفت را جبران نماید. ساسولو تیم شگفتی ساز فصل قبل سری آ، پس از تساوی ۱-۱ مقابل لوزرن سوئیس، به دنبال ادامه ماجراجویی های اروپایی خود است.

۴۴۶۴

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]