برنامه زمان‌بندی دیدارهای شاگردان کی‌روش در اردوی ایتالیا مشخص شد

۱۳۹۵-۰۵-۱۱
وبسایت رسمی برنامه نود - برنامه زمان‌بندی دیدارهای شاگردان کی‌روش در اردوی ایتالیا مشخص شد، هرچند که حریف دوم تیم ملی هنوز مشخص نیست. به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، تیم ملی ایران به منظور آماده‌سازی برای حضور پرقدرت در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در تاریخ 23 مرداد امسال راهی ایتالیا خواهد شد تا در کمپی ...

وبسایت رسمی برنامه نود – برنامه زمان‌بندی دیدارهای شاگردان کی‌روش در اردوی ایتالیا مشخص شد، هرچند که حریف دوم تیم ملی هنوز مشخص نیست.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، تیم ملی ایران به منظور آماده‌سازی برای حضور پرقدرت در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در تاریخ ۲۳ مرداد امسال راهی ایتالیا خواهد شد تا در کمپی تمرینات خود را دنبال کند که تیم ملی ایتالیا قبل از یورو ۲۰۱۶ تمریناتش را در کمپ فوق برگزار کرده بود.

همچنین کمپ کاورچیانوی فلورانس که البته طی چندی سال گذشته از تیم‌های ملی امید و جوانان ایران نیز پذیرایی کرده بود، این بار میزبان شاگردان کی‌روش خواهد بود و دیدارهای تدارکاتی تیم ملی ایران در این کشور برگزار می‌شود.

به همین منظور برای ۴۰ ملی‌پوش و همراه (کادر فنی، پزشکی، مدیریتی و سرپرستی) بلیت رفت و برگشت رزرو شده و کاروان تیم ملی ایران با این تعداد راهی ایتالیا خواهد شد.

ملی‌پوشان قرار است در کمپ کاورچینوی فلورانس ایتالیا مستقر شده و ۲ دیدار را نیز طبق برنامه‌ریزی کادرفنی در این اردو برگزار کنند.

بر همین اساس تیم ملی که به احتمال زیاد در غیاب لژیونرهایش راهی ایتالیا می‌شود، در این اردو با تیم‌های منتخب سری B ایتالیا و یک تیم نیز از همین لیگ بازی خواهد کرد.

طبق برنامه‌ریزی انجام شده تیم ملی ایران در یکی از دو تاریخ ۲۸ یا ۲۹ مرداد به مصاف منتخب سری B ایتالیا می‌رود. با این حال حریف دوم تیم ملی با اینکه پیش از این منتخب زیر ۲۳ سال سری B اعلام شده بود اما این بازی هنوز قطعی نشده و احتمالاً تیم ملی در یکی از دو تاریخ ۲ یا ۳ شهریور با یکی از تیم‌های سری B بازی خواهد کرد.

قرار است بازی دوم تیم ملی ایران در اردوی تیم ملی امشب قطعی شود.

تیم ملی همچنین ۴ شهریور به ایران بازمی‌گردد و قرار است قبل از دیدار با قطر از هفته اول مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در صورت هماهنگی‌ها، یک دیدار تدارکاتی دیگر را برگزار کند که رایزنی‌ها به همین منظور آغاز شده است.

دیدار تیم‌های ملی ایران و قطر از ساعت ۲۱ روز ۱۱ شهریور در تهران برگزار می‌شود.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]