برگزاری نشست خبری سرپرست باشگاه پرسپولیس در یک روز شلوغ

۱۳۹۵-۰۵-۰۶
وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست باشگاه پرسپولیس یکشنبه هفته آینده در نشست با خبرنگاران، پاسخگوی سوالات نمایندگان رسانه‌های گروهی خواهد بود. به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علی اکبر طاهری یکشنبه دهم مرداد ماه از ساعت 15 در سالن کنفرانس ساختمان باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران حضور خواهد یافت و به سوالات نمایندگان رسانه‌های ...

وبسایت رسمی برنامه نود – سرپرست باشگاه پرسپولیس یکشنبه هفته آینده در نشست با خبرنگاران، پاسخگوی سوالات نمایندگان رسانه‌های گروهی خواهد بود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علی اکبر طاهری یکشنبه دهم مرداد ماه از ساعت ۱۵ در سالن کنفرانس ساختمان باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران حضور خواهد یافت و به سوالات نمایندگان رسانه‌های گروهی پاسخ می‌دهد.

 باشگاه پرسپولیس درحالی ساعت ۱۵ روز یکشنبه این نشست خبری را برگزار می کند که در همان روز نشست خبری بازی پرسپولیس و فولاد خوزستان هم هست و چهار بازی لیگ برتر هم در همان روز برگزار می شود. به نظر می رسد در برنامه ریزی نشست خبری تنها چیزی که لحاظ نشده وضعیت خبرنگاران در یک روز شلوغ کاری است.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]