برگزاری نشست مالکین و مسئولان باشگاه نفت تهران درباره آخرین وضعیت باشگاه و تیم نفت

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
وبسایت رسمی برنامه نود - جلسه ویژه‌ای با حضور مالک باشگاه نفت، سرپرست باشگاه و همچنین عرفانیان از مدیران شرکت بهنام پیشرو کیش برگزار شد که در آن درباره آخرین وضعیت تیم و باشگاه نفت تهران تبادل نظر شد.به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت باشگاه نفت تهران، عصر امروز(سه شنبه) در جلسه ویژه ای با حضور گلرخسار مالک ...

وبسایت رسمی برنامه نود – جلسه ویژه‌ای با حضور مالک باشگاه نفت، سرپرست باشگاه و همچنین عرفانیان از مدیران شرکت بهنام پیشرو کیش برگزار شد که در آن درباره آخرین وضعیت تیم و باشگاه نفت تهران تبادل نظر شد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت باشگاه نفت تهران، عصر امروز(سه شنبه) در جلسه ویژه ای با حضور گلرخسار مالک باشگاه نفت، حسین شهریاری سرپرست باشگاه و همچنین عرفانیان از مدیران شرکت بهنام پیشرو کیش برگزار شد که در آن درباره آخرین وضعیت تیم و باشگاه نفت تهران تبادل نظر شد.

ارائه گزارش عملکرد تیم توسط سرپرست باشگاه

در این جلسه حسین شهریاری گزارشی از روند شکل گیری تیم و جذب بازیکنان جدید، تمدید قراردادها، میزان پرداختی ها و سایر مسایل تیم بزرگسالان و آخرین وضعیت تیم های پایه که در ورزشگاه شهید شیرودی به تمرین و تست گیری مشغول هستند ارائه کرد.

تقدیر از تلاش و خویشتن داری بازیکنان و کادر فنی تیم

در این نشست همچنین گلرخسار ضمن تقدیر از تلاش های انجام شده اظهار داشت: بازیکنان نفت با تدبیر کادر فنی و در راس آنها علی دایی بازی بسیار خوبی مقابل تیم پرمهره و مدعی استقلال به نمایش گذاشته و با خلق موقعیت های فراوان نشان دادند که حرفهای بسیاری برای گفتن دارند. بدون تردید آنها شایسته برد بودند و ما خرسندیم که مجموعه بازیکنان و آقای دایی به رغم رقم خوردن دو سه صحنه مشکوک به پنالتی در محوطه جریمه حریف خویشتن دار بوده و چه در میدان و چه در مصاحبه ها حرمت و احترام داور مسابقه و کمک هایش را حفظ کرده و بزرگی و صبر خود را به نمایش گذاشتند. علی دایی هم هنر خود را نشان داد و با تدابیر و برنامه ریزی درست توانست به گونه ای تیم را در این بازی سنگین به میدان بفرستد که خیلی ها از این نمایش تحسین برانگیز نفت غافلگیر شده و نگاهی امیدورانه و متفاوت نسبت به آینده آن داشته باشند.

تاکید مالک باشگاه بر اخلاق مداری و پرهیز از جنجال

گلرخسار در این جلسه بر رعایت موازین اخلاقی و اسلامی تاکید کرده و خواهان توجه ویژه باشگاه به مسایل فرهنگی شد. مالک باشگاه نفت تقدیر از جواد نکونام را اقدامی ارزشمتد دانسته و تاکید کرد: عنوان می شود که چرا در بازی بدون تماشاگر چنین اقدامی شده اما ما در باشگاه نفت وظیفه خود دانستیم از جواد نکونام که بازیکن پایه های نفت بوده و سالها برای تیم ملی زحمت کشیده تجلیل شود و قطعا این اقدام موجب خواهد شد که دیگر تیم ها نیز از نکونام و پیشکسوتان خود تجلیل کنند.

دایی و نکونام در کنار هم

وی ادامه داد: تجلیل از نکونام زمانی ارزشمندتر جلوه کرد که آقای دایی هم نقش آفرین بوده و از همبازی سابق خود دعوت به عمل آوردند و قرار گرفتن دو بازیکن بزرگ فوتبال آسیا در کنار هم که رکورد بیشترین بازی ملی تاریخ فوتبال ایران را دارند جلوه های بسیار زیبایی داشته و نشان می دهد که چه رفاقت و صمیمتی بین این دو رکورددار و کاپیتان های باسابقه برقرار است و ما خوشحالیم که این زیبایی ها را در فوتبال پرحاشیه ایران به تصویر می کشیم. روی تابلویی که به آقای نکونام اهدا شد آیه قرانی درج شده بود که معنای آن این بود: آیا خدا برای بنده اش کافی نیست. باید توکل همه ما به خدا باشد و ما هم ترجیح دادیم چنین آیه پرمعنایی را برای چنین مراسمی در نظر بگیریم.

توسل نفتی ها به امام عصر (عج)

گل رخسار تاکید کرد: باشگاه نفت هم به مسایل فرهنگی اهمیت ویژه داده و باید برنامه ریزی خاصی برای امور فرهنگی، اخلاقی و اسلامی در باشگاه و تیم های بزرگسالان و پایه نفت و ارگان باشگاه انجام شود. تیم نفت هم با توسل به امام زمان ولی عصر در میادین ظاهر خواهد شد و جا دارد این توسل و توجه به شکل ویژه نمود داشته و اقدامات خاصی در این راستا انجام شود. به طور کلی جا دارد که مدیریت باشگاه و همکاران ایشان نیز برای امورات فرهنگی برنامه ریزی ویژه داشته باشند. ما برای هزینه کرد در امور فرهنگی هیچ محدودیت هزینه ای نخواهیم داشت و باید اخلاق مداری، پرهیز از جنجال و هیاهو و صبر در قبال حاشیه سازی ها و تخریب هایی که شاهد آن هستیم در سرلوحه امور قرار گیرد و این حرفها نیز نمی بایست در حد شعار باقی بماند.

تشکر مالک باشگاه نفت از حمایت های وزیر نفت و ورزش، فدراسیون فوتبال و اصحاب رسانه

مالک نفت در این جلسه از حمایت های بیژن زنگنه وزیر محترم نفت و معاونین و مدیرانش و محمود گودرزی وزیر محترم ورزش و همکاران شان و همچنین حمایت های قاطع مهدی تاج ریاست فدراسیون فوتبال و معاونین وی و همچنین تلاش بی وقفه رسانه ها در باقی ماندن نفت در تهران و حفظ نام و قدمت پنجاه ساله ان تشکر گرد و گفت: خبرگزاری ها، جراید، سایت ها، برنامه های رادیو و تلویزیونی و برنامه نود در ادامه حیات تیم در تهران و جلوگیری از از بین رفتن نام و سابقه یک تیم با نیم قرن سابقه در کنار مسئولان فدراسیون و ورزش تلاش بسیار داشتند و جا دارد از مسولان اداره کل ورزش و جوانان استان تهران و هیات فوتبال تهران که در حفظ تیم در تهران کوشا بودند تشکر و قددرانی کنیم.

نفت با همین نام در تهران می ماند

وی ادامه داد: ایشان دغدغه ها را درک کرده و به دنبال تغییر نام تیم ریشه دار نفت نبوده و قطعا تیم در تهران به حیاتش ادامه می دهد. به همین واسطه به مردم تهران و پیشکسوتان نفت و اهالی فوتبال تبریک می گوییم که تیم در تهران ادامه فعالیت می دهد.همچنین امیدوارم ما به عنوان بخش خصوصی در فوتبالی که سرشار از هرینه است و راه های درآمدزایی در آن تقریبا مسدود شده از حمایت های مسئولان ارشد وزارت و شرکت نفت و همچنین وزارت ورزش بهره مند باشیم و تمام تلاش خود را می کنیم که بتوانیم با استفاده از تجارب قبلی در پرسپولیس و بهره مندی از مدیران و مشاوران متخصص و زبده گام های بلندی برای سربلندی دوستداران نفت برداریم و در این رهگذر رهنمودهای مسئولان وزارت نفت و همچنین کارشناسان و رسانه ها را با جان و دل پذیرفته و تلاش می کنیم با استفاده از این حمایت و رهنمودها در برنامه یک ساله به اهداف کوتاه مدت و در برنامه های سه و پنج ساله به اهداف عالیه دست یابیم. البته می دانیم که برای موفقیت و عبور از بحران ها هیچ چیزی بیشتر از شایسته سالاری، صداقت و اخلاق مداری به ما کمک نخواهد کرد.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]