بهروان: بازی فردای پرسپولیس حتماً تبلیغات خواهد داشت

۱۳۹۵-۰۵-۰۴
وبسایت رسمی برنامه نود -  رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: برگزاری بازی بدون تبلیغات قطعاً ضرر مالی در پی خواهد داشت، اما فردا در ورزشگاه تختی حتماً تبلیغات دور زمین خواهیم داشت.به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، غلامرضا بهروان در پایان دیدار استقلال - نفت تهران در مورد عدم حضور تماشاگران در محل برگزاری این دیدار اظهار ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: برگزاری بازی بدون تبلیغات قطعاً ضرر مالی در پی خواهد داشت، اما فردا در ورزشگاه تختی حتماً تبلیغات دور زمین خواهیم داشت.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، غلامرضا بهروان در پایان دیدار استقلال – نفت تهران در مورد عدم حضور تماشاگران در محل برگزاری این دیدار اظهار داشت: به‌هر حال رأی کمیته انضباطی این بود که این بازی بدون حضور تماشاگر برگزار شود و این رأی برای ما قابل‌احترام است، ضمن اینکه ما مجری آرای کمیته انضباطی هستیم.

وی افزود: بعضی از دوستان تلاش زیادی کردند تا این محرومیت لغو شود، اما در نهایت خودتان بهتر می‌دانید که کمیته انضباطی این مجوز را صادر نکرد. ضمن اینکه باید بگویم آقایانی که این رأی را صادر کردند براساس قانون این کار را انجام دادند. امیدوارم در طول فصل بازیکنان، مربیان، تماشاگران و مجریان قانون همه شرایطی به‌وجود آورند که دیگر چنین اتفاقاتی تکرار نشود.

رئیس کمیته برگزاری مسابقات سازمان لیگ راجع به اینکه چرا هیچ تبلیغاتی کنار زمین دیده نمی‌شد، توضیح داد: ان‌شاءالله از بازی‌های هفته آینده ما تبلیغات خواهیم داشت. البته امروز بهترین تبلیغات شعارهای فرهنگی بود هرچند فوتبال با درآمد از تبلیغات زنده است. در هر صورت ما نهایت تلاش‌مان را کردیم تا از همان هفته اول شاهد تبلیغات دور زمین باشیم، اما شرایط برای عقد قرارداد فراهم نبود. البته من موقعی که به ورزشگاه می‌آمدم با خبر شدم که جلسات شبانه‌روزی نتیجه داد و ان‌شاءالله در بازی فردای پرسپولیس – سایپا حتماً تبلیغات دور زمین خواهیم داشت، فکر کنم اگر مشکلی نباشد فردا رسماً تکلیف اسپانسر مشخص خواهد شد.

بهروان در واکنش به این مسئله که آیا عدم وجود تبلیغات به خاطر برگشت خوردن چک بوده یا مسائل دیگری در این امر دخیل است، گفت: نه، چکی برگشت نخورده است. موضوع این بود که تبلیغاتی نبود. البته قدر مسلم برگزاری بازی‌های امروز لیگ بدون تبلیغ شاید ضرر میلیاردی داشته باشد، اما ان‌شاءالله با تلاش‌هایی که از سوی مسئولان اقتصادی فدراسیون و سازمان لیگ انجام می‌شود، با یک قرارداد خوب با اسپانسر به فوتبال باشگاهی و ملی ما از لحاظ مالی کمک خواهد شد. این ضرری که امروز دیدیم بستگی به این دارد که قرارداد ما با اسپانسر به چه شکل بوده باشد، اما در هر صورت برگزاری بازی بدون تبلیغات ضرر مالی داشت.

وی همچنین با اشاره به برگزاری مراسم تجلیل از جواد نکونام در ورزشگاه خالی از تماشاگر عنوان کرد: وقتی بحث تجلیل از نکونام شد ما استقبال کردیم، اما خواستیم این اتفاق در حضور تماشاگران رخ دهد که دوستان مصر بودند حتماً امروز از نکونام تجلیل به‌عمل آید. مسلماً تجلیل از نکونام در روزی که ورزشگاه خالی باشد چندان لطفی ندارد و وقتی اصرار شد ما پذیرفتیم که این اتفاق بیفتد. باز هم جا دارد که شخصاً از جواد نکونام که از مفاخر فوتبال ماست تقدیر کنم و همین‌جا اعلام می‌کنم که طی مراسمی از سوی سازمان لیگ از نکونام تقدیر خواهد شد.

رئیس کمیته برگزاری مسابقات لیگ در واکنش به پرسش خبرنگار دیگری که پرسید: «آیا وزارت نفت به سازمان لیگ نامه زده بود که تیم نفت به‌دلیل عدم تسویه‌حساب با بازیکنان فصل پیش خود اجازه بازی در لیگ را ندارد؟»، توضیح داد: متن نامه به این شکل نبود. من خودم مسئول برگزاری مسابقات هستم و به‌خوبی در جریان این موضوع قرار دارم. قرار است در آینده این تسویه حساب از سوی باشگاه نفت صورت بگیرد و این‌طور نیست که ما امروز کار غیرقانونی کرده باشیم. در صورتی این اتفاق می‌افتد که مرجعی قانونی از ما می‌خواست جلوی بازی نفت را بگیریم که این اتفاق رخ نداده است.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]