بهزادی‌کریمی: شناخت ویسی از استقلال خوزستان به ما کمک می‌کند

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
وبسایت رسمی برنامه نود -  هافبک تیم فوتبال سپاهان تأکید کرد که شناخت عبدالله ویسی از استقلال خوزستان به تیمش کمک خواهد کرد تا سه امتیاز بازی حساس فردا (شنبه) را بگیرد.به گزارش وبسایت نود ، فرید بهزادی‌کریمی در مورد دیدار حساس تیمش مقابل استقلال خوزستان گفت: واقعاً بازی سختی درپیش داریم، چون استقلال خوزستان جزو تیم‌های پرقدرت لیگ است. آنها ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  هافبک تیم فوتبال سپاهان تأکید کرد که شناخت عبدالله ویسی از استقلال خوزستان به تیمش کمک خواهد کرد تا سه امتیاز بازی حساس فردا (شنبه) را بگیرد.

به گزارش وبسایت نود ، فرید بهزادی‌کریمی در مورد دیدار حساس تیمش مقابل استقلال خوزستان گفت: واقعاً بازی سختی درپیش داریم، چون استقلال خوزستان جزو تیم‌های پرقدرت لیگ است. آنها بعد از قهرمانی در لیگ، اکثر بازیکنان خود را حفظ کردند و چند بازیکن جدید هم به این تیم اضافه شدند تا قدرت استقلال خوزستان بیشتر شود. ما اما در زمین خودمان بازی می‌کنیم و باید از این بازی خانگی نهایت استفاده را ببریم.

وی در ادامه افزود: مطمئناً شناخت عبدالله ویسی از استقلال خوزستان می‌تواند به ما برای شکست دادن این تیم کمک کند. ما بازی اول را در زمین خودمان باختیم و شکست مقابل پدیده را باید در این بازی جبران کنیم. در حال حاضر بعد از پیروزی خارج از خانه مقابل نفت تهران، از لحاظ روحی وضعیت خوبی داریم و امیدواریم با حمایت هواداران اولین سه امتیاز خانگی را به‌دست بیاوریم.

هافبک تیم فوتبال سپاهان در پاسخ به این پزسش که هدف زردپوشان در فصل جاری قرار گرفتن در کدام رتبه از جدول است، گفت: ما قطعاً برای قهرمانی تلاش می‌کنیم، چون باید هدف‌مان بزرگ باشد. سپاهان تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه است و می‌توانیم به قهرمانی برسیم.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]