بوحمدان: مجبور بودیم مقابل پرسپولیس آماده دفاعی بازی کنیم

۱۳۹۵-۰۵-۱۱
وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال فولاد گفت: ما مجبور بودیم مقابل تیم آماده پرسپولیس دفاعی و بسته بازی کنیم.به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس،‌ حمید بوحمدان پس از تساوی یک بر یک فولاد مقابل پرسپولیس درخصوص اینکه ایا توپ امید عالشاه از خط دروازه فولاد عبور کرده بود یا خیر، گفت: من آن صحنه را ...

وبسایت رسمی برنامه نود – بازیکن تیم فوتبال فولاد گفت: ما مجبور بودیم مقابل تیم آماده پرسپولیس دفاعی و بسته بازی کنیم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس،‌ حمید بوحمدان پس از تساوی یک بر یک فولاد مقابل پرسپولیس درخصوص اینکه ایا توپ امید عالشاه از خط دروازه فولاد عبور کرده بود یا خیر، گفت: من آن صحنه را ندیدم زیرا وسط میدان بودم، باید کارشناسان در این زمینه نظر بدهند.

وی در مورد اینکه هواداران پرسپولیس معتقد بودند فولادی‌ها وقت‌کشی می‌کنند، یادآور شد: ما مجبور بودیم دفاعی بازی کنیم، به هر حال تماشاگران هم از پرسپولیس انتظار داشتند که این تیم به پیروزی برسد، در شرایطی که پرسپولیس خیلی خوب است مجبور بودیم دفاعی بازی کنیم.

بازیکن فولاد در مورد اینکه آیا تیم دفاعی چیده شده بود یا خیر، تأکید کرد: ما مجبور بودیم بسته بازی کنیم؛ چراکه پرسپولیس خیلی آماده بود.

بوحمدان در مورد اینکه آیا مطالباتش را از باشگاه نفت دریافت کرده یا خیر، خاطرنشان کرد: من هیچ پولی نگرفته‌ام، حدود ۲۰۰ میلیون تومان طلب دارم و هیچ کس هم پاسخگوی ما نیست.

 

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]