بیت سعید: گل‌های من هدیه اختصاصی به هواداران بود

۱۳۹۵-۰۵-۱۱
وبسایت رسمی برنامه نود -  مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان امیدوار است که با عملکردی که از خود نشان داده به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شود.  به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، حسن بیت‌سعید، در مورد دو گل حساسی که در این بازی به‌ثمر رساند، گفت: خیلی خوشحالم که نقشی در برد تیمم داشتم و در ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  مهاجم تیم فوتبال استقلال خوزستان امیدوار است که با عملکردی که از خود نشان داده به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شود. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، حسن بیت‌سعید، در مورد دو گل حساسی که در این بازی به‌ثمر رساند، گفت: خیلی خوشحالم که نقشی در برد تیمم داشتم و در این بازی مهم دو بار گل زدم. خیلی از بچه‌های تیم گفتند که می‌توانم در این بازی گل بزنم، حتی خانواده‌ام نیز به من انگیزه دادند. خوشحالم که دو گل زدم و زمینه‌ساز پیروزی تیمم شدم. من این دو گل را به هواداران استقلال خوزستان تقدیم می‌کنم. گل‌های من یک هدیه اختصاصی برای آنها بود.

پس از جدایی عبدالله ویسی برخی تصور می‌کردند استقلال خوزستان اُفت کند، ولی این تیم با مربیگری پورموسوی هم لیگ را خوب شروع کرده است. بیت‌سعید در مورد کار کردن با این مربی عنوان کرد: پورموسوی واقعاً مربی خوبی است و سه سال در کنار تیم ما به‌عنوان مربی کار کرد. وقتش رسیده بود تا او خودش و تجربیاتش را نشان دهد. معتقدم پورموسوی می‌تواند در استقلال خوزستان موفق باشد.

بیت‌سعید در پاسخ به این سؤال که آیا فکر می‌کند امسال به تیم ملی دعوت شود، گفت: بازی کردن در تیم ملی آرزو هر بازیکنی است و امیدوارم با عملکرد خوبم به تیم ملی دعوت شوم. دوست دارم نسبت به سال قبل عملکرد بهتری داشته باشم و اینکه دعوت شوم یا خیر، به تصمیم کادر فنی تیم ملی مربوط می‌شود.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]