بیرانوند جانشین مطمئن «سوشا»/ ۳ بازی و ۲ «کلین‌شیت»

۱۳۹۵-۰۵-۱۷
وبسایت رسمی برنامه نود -  دروازه‌بان جدید تیم فوتبال پرسپولیس در 3 بازی لیگ برتر 2 «کلین‌شیت» داشته است.  به گزارش وب سایت نود و به نقل از میزان، تیم فوتبال پرسپولیس با پیروزی در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر مقابل گسترش فولاد با کسب 7 امتیاز به صدر جدول رده‌بندی رسید. یکی از عوامل این صدرنشینی، عملکرد خوب پرسپولیس در خط ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  دروازه‌بان جدید تیم فوتبال پرسپولیس در ۳ بازی لیگ برتر ۲ «کلین‌شیت» داشته است. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از میزان، تیم فوتبال پرسپولیس با پیروزی در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر مقابل گسترش فولاد با کسب ۷ امتیاز به صدر جدول رده‌بندی رسید.

یکی از عوامل این صدرنشینی، عملکرد خوب پرسپولیس در خط دفاع و بسته نگه‌داشتن دروازه این تیم بوده که در ۳ بازی تنها یک گل خورده است.

پرسپولیس که فصل گذشته مشکلات زیادی در پست دروازه‌بانی داشت در جریان بازی‌های لیگ برتر پانزدهم از ایمان صادقی، سوشا مکانی، الکساندر لوبانوف و مرتضی قدیمی‌پور استفاده کرد که هیچ‌کدام عملکرد قابل قبولی نداشتند و با وجود عملکرد خوب این تیم در خط حمله، در پایان لیگ به دلیل تفاضل گل کمتر، قهرمانی را از دست دادند.

به همین خاطر برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در روز‌های ابتدایی فصل نقل‌وانتقالات خیلی زود به فکر جابه‌جایی در دروازه تیمش افتاد و علیرضا بیرانوند را به عنوان اولین خرید پرسپولیس به این تیم اضافه کرد.

بیرواند در ۳ بازی ابتدایی خود در دروازه پرسپولیس تنها یک گل خورده و ۲ بار موفق شده کلین‌شیت کند تا از عوامل صدرنشینی این تیم تاکنون باشد.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]