بیلی: می خواستم با مربی سختکوشی مثل مورینیو کار کنم

۱۳۹۵-۰۵-۱۰
وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم منچستر یونایتد فاش کرد در زمان حضورش در ویا رئال، ابتدا از تیم همشهری یعنی منچستر سیتی پیشنهادی دریافت کرد، اما به خاطر علاقه به شیاطین سرخ، پیشنهاد آنها را رد کرده است. به گزارش وب سایت رسمی نود، اریک بیلی مدافع این فصل منچستر یونایتد ادعا کرد به دلیل آنکه علاقمند بود با ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مدافع تیم منچستر یونایتد فاش کرد در زمان حضورش در ویا رئال، ابتدا از تیم همشهری یعنی منچستر سیتی پیشنهادی دریافت کرد، اما به خاطر علاقه به شیاطین سرخ، پیشنهاد آنها را رد کرده است.

به گزارش وب سایت رسمی نود، اریک بیلی مدافع این فصل منچستر یونایتد ادعا کرد به دلیل آنکه علاقمند بود با ژوزه مورینیو کار کند، پیشنهاد من سیتی را رد کرد. بیلی که در ماه ژوئن با قراردادی ۳۰ میلیون پوندی به منچستر پیوست، اولین خرید مورینیو در بازار نقل و انتقالات بود.

بیلی در مورد پیشنهاد منچستر سیتی گفت: دستیار پپ گواردیولا تماس هایی برقرار کرد تا مرا برای رفتن به منچستر سیتی ترغیب کند. حتی یحیی توره هم خیلی سعی کرد تا مرا متقاعد کند به منچستر سیتی بروم اما من توصیه دیدیه دروگبا را گوش کردم و به منچستر یونایتد آمدم تا زیر نظر ژوزه مورینیو کار کنم. همیشه دلم می خواست با کسی کار کنم که سختکوش باشد.

بیلی در ادامه گفت: مورینیو با من تماس گرفت و خواست تا به تیم او بروم. شخصاً مورینیو را ترجیح می دهم زیرا دیدیه دروگبا که زمانی در تیم چلسی زیر نظر مربی پرتغالی بازی می کرد، ویژگی های بسیار خوبی از این مربی برایم گفت. دروگبا از دوستان خوب من است و از خاطراتش با مورینیو گفت و اینکه چقدر این مربی برای او زحمت کشیده است. البته یحیی توره هم تماس گرفت و خواست به منچستر سیتی بروم، اما تصمیم خودم را گرفته بودم و مصمم بودم با مورینیو کار کنم.   

 

۲۰۸۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]