تاثیر کودتا در ترکیه روی بسکتبال قاره اروپا

۱۳۹۵-۰۵-۰۳
وبسایت رسمی برنامه نود - فدراسیون جهانی به دلیل شرایط نامساعد سیاسی و اجتماعی در ترکیه رقابت‌های قهرمانی اروپا را که قرار بود در این کشور برگزار شود به تعویق انداخت. به گزارش سایت نود، کمیته اجرایی کنفدراسیون بسکتبال اروپا حوادث تروریستی، کودتا در ترکیه و همچنین نگرانی والدین بازیکنانی که قرار بود برای شرکت در مسابقات به این کشور سفر کنند را ...

وبسایت رسمی برنامه نود – فدراسیون جهانی به دلیل شرایط نامساعد سیاسی و اجتماعی در ترکیه رقابت‌های قهرمانی اروپا را که قرار بود در این کشور برگزار شود به تعویق انداخت.

به گزارش سایت نود، کمیته اجرایی کنفدراسیون بسکتبال اروپا حوادث تروریستی، کودتا در ترکیه و همچنین نگرانی والدین بازیکنانی که قرار بود برای شرکت در مسابقات به این کشور سفر کنند را دلیل به تعوق افتادن برگزاری مسابقات قهرمانی زیر ۱۸ سال اروپا اعلام کرد.
۱۶ کشور قرار بود در این مسابقات شرکت کنند.
کمیته اجرایی فیبای اروپا، دبیرخانه این فدراسیون را مامور کرد شرایط برگزاری رقابت‌ها را بعد از پایان تمام رقابت‌های قاره در سال ۲۰۱۶ یا قبل از شروع رقابت‌های قاره در سال ۲۰۱۷ برگزار کند. براساس اعلام فیبا، اتخاذ این تصمیم باعث اجبار برای تغییر در تیم‌های شرکت کننده و شرایط آن‌ها نخواهد شد.
فدراسیون جهانی در بیانیه خود اعلام کرد از فدراسیون بسکتبال ترکیه به دلیل تلاش بسیار برای برگزاری این رقابت‌ها تشکر و حمایت کرد.

۳۹۰۴۶

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]