تاج: فدراسیون با کوچک‌ترین تخلفی در لیگ آینده برخورد می‌کند

۱۳۹۵-۰۵-۰۲
وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال گفت: مطمئن باشید در لیگ آینده با کوچک‌ترین تخلفی برخورد خواهیم کرد و تمامی مسائل را به صورت ریز و درشت رصد می‌کنیم.به گزارش وبسایت ود و به نقل از فارس، مهدی تاج در ابتدای مراسم انتخاب برترین‌های لیگ اظهار داشت: در ابتدا جا دارد از تمام کسانی که در طول یک سال ...

وبسایت رسمی برنامه نود – رئیس فدراسیون فوتبال گفت: مطمئن باشید در لیگ آینده با کوچک‌ترین تخلفی برخورد خواهیم کرد و تمامی مسائل را به صورت ریز و درشت رصد می‌کنیم.

به گزارش وبسایت ود و به نقل از فارس، مهدی تاج در ابتدای مراسم انتخاب برترین‌های لیگ اظهار داشت: در ابتدا جا دارد از تمام کسانی که در طول یک سال ما را همراهی می‌کنند تشکر کنم. از تمامی مسئولان گرفته تا دوستانمان در یگان ویژه استانداری و فرمانداری همگی برای هر چه بهتر برگزار شدن لیگ تلاش می‌کنند.

وی تأکید کرد:‌خوشبختانه لیگ برتر قله برتر فوتبال در کشور است ما باید برای حرفه‌ای‌سازی لیگ مرتب در حال ارتقاء باشیم. در حال حاضر دومین لیگ برتر آسیا هستیم و تلاش می‌کنیم که کسری‌ها را رفع کنیم. طبق برنامه جدید قرار است ۵ درصد از قرارداد کل بازیکنان را سازمان لیگ دریافت کند و اگر باشگاهی در بخش بانوان به خصوص در فوتبال،‌ فوتسال و فوتبال ساحلی سرمایه‌گذاری کنند این ۵ درصد را تبدیل به ۳ درصد می‌کنیم. منتهی سازمان لیگ باید بپذیرد که آنها هزینه کرده‌اند و برای بانوان در این سه رشته برنامه‌ریزی کرده‌اند.

تاج در ادامه افزود: نظارت‌های زیادی در مورد مباحث پزشکی داریم و پرونده‌های پزشکی ما به صورت مناسب انجام شده است.

وی تأکید کرد: به نظرم لیگ باید به جوان‌گراییش ادامه دهد و ما از ۲۹٫۶ به میانگین ۲۵ سال رسیده‌ایم. همچنین از نزدیک به ۴٫۵ کیلومتر دوندگی به ۹ کیلومتر رسیده‌ایم که رقبای ما در حال حاضر ۱۱ کیلومتر می‌دوند.

رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: لیگ باید ضابطه‌مند باشد ولی اینکه لیگی را سهمیه‌ای کنیم نمی‌پذیرم. اینکه تیم‌های لیگ در هر استانی تقسیم شوند درست نیست و به نظر من هر تیمی که حقش است باید در لیگ برتر حضور داشته باشد.

وی همچنین از رقابت سالم در لیگ برتر استقبال کرد و گفت‌: کمیته اخلاق به صورت جدی با نیروهای توانمندی که به فدراسیون افتخار دادند در حال همکاری است و اگر کوچک‌ترین بی‌انضباطی و تخلفی را احساس کنیم مطمئنا عوامل فوتبالی با این موضوع برخورد خواهند کرد. همچنین مسائل فرهنگی بسیار زیادی داریم که به طور مثال هفته اول با نام هفته انتقال خون برگزار خواهد شد چون می‌دانید که بازتاب کارهای فرهنگی در فوتبال زیاد است و این رشته با هیچ پدیده‌ای قابل قیاس نیست.

تاج همچنین تأکید کرد: لیگ ما و بازیکنان داخل ایران و خارج از کشور در رصد دائم مربیان تیم ملی هستند و به خوبی آنها را زیر نظر می‌گیرند. من امیدوار هستم فصل آینده لیگ بتواند باعث ایجاد یک تیم ملی خوب و قوی شود.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]