تاج: کمیته داوران باید در زمینه اعتراضات منطقی پاسخگو باشد

۱۳۹۵-۰۵-۰۳
وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس فدراسیون فوتبال گفت: کمیته و دپارتمان داوری باید نسبت به اعتراضات و سوالات مطروحه در زمینه داوری پاسخگو باشد. به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج در جلسه با اعضای دپارتمان داوری اظهار داشت: موضوع داوری و حساسیت‌های مربوط به آن اهمیت بسیاری برای ما دارد. همه اعضای کمیته ...

وبسایت رسمی برنامه نود – رئیس فدراسیون فوتبال گفت: کمیته و دپارتمان داوری باید نسبت به اعتراضات و سوالات مطروحه در زمینه داوری پاسخگو باشد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی تاج در جلسه با اعضای دپارتمان داوری اظهار داشت: موضوع داوری و حساسیت‌های مربوط به آن اهمیت بسیاری برای ما دارد. همه اعضای کمیته و دپارتمان داوری باید توجه ویژه‌ای به این امر داشته باشند و نمی توانند بدون اعتنا به داوری در این بخش حساسیت هایی ایجاد کنند. کمیته و دپارتمان داوری باید نسبت به اعتراضات و سوالات مطروحه در زمینه داوری پاسخگو باشد.
وی تصریح کرد: به ارکان قضایی فدراسیون توصیه شده که حفاظت کامل از داوری کشور را انجام دهند و در مقابل آنها کمیته داوران و دپارتمان داوری موظف است به اعتراضات منطقی و نامه های ارسال شده در این زمینه از سوی باشگاهها پاسخ دقیق و شفاف بدهد.
رئیس فدراسیون گفت: کمیته و دپارتمان داوری باید نظارت دقیقی در این زمینه داشته باشد و به ویژه دقت نظر بیشتری نسبت به داوران پر اشتباه در مسابقات داشته باشد.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]