تاریخ عرضه مدل های ۵۰۰ گیگابایتی و ۱ ترابایتی اکس باکس وان اسلیم مشخص شد

۱۳۹۵-۰۵-۰۶
هفته گذشته بود که مایکروسافت با انتشار ویدیویی از تاریخ عرضه اکس باکس وان اسلیم 2 ترابایتی پرده برداشت و گفت این کنسول، دوم آگوست [12 مرداد] وارد بازار می شود. با این وجود، خبری از مدل های دیگر Xbox One S نبود و علاقه مندان مجبور شدند تا برای ارائه اطلاعات تکمیلی، صبر کنند. اکنون بر اساس اطلاعات به دست ...

هفته گذشته بود که مایکروسافت با انتشار ویدیویی از تاریخ عرضه اکس باکس وان اسلیم ۲ ترابایتی پرده برداشت و گفت این کنسول، دوم آگوست [۱۲ مرداد] وارد بازار می شود. با این وجود، خبری از مدل های دیگر Xbox One S نبود و علاقه مندان مجبور شدند تا برای ارائه اطلاعات تکمیلی، صبر کنند.

اکنون بر اساس اطلاعات به دست آمده، اکس باکس وان اسلیم ۵۰۰ گیگابایتی و ۱ ترابایتی در بیست و سوم آگوست [۲ شهریور] در دسترس خواهند بود. با انتشار این خبر، ردموندی ها از دو باندل جدید این کنسول که اکنون قابل پیش خرید است هم پرده برداشتند.

یکی از این دو باندل، مربوط به عنوان Madden NFL 17 هست که جدا از بازی، دارای یک ماه اشتراک سرویس EA Access هم خواهد بود. Xbox One S Madden NFL 17 یک ترابایت حافظه داخلی داشته و ۳۴۹ دلار قیمت گذاری شده است. باندل دیگر نیز که با نام Xbox One S Halo Collection شناخته می شود، عناوین Halo 5: Guardians و  Halo: The Master Chief Collection را در خود جای داده و با ۵۰۰ گیگابایت فضای ذخیره سازی، تنها ۲۹۹ دلار قیمت دارد.

بنابراین بازیکن ها می توانند با خرید این باندل، حدود ۱۰۰ دلار سود کنند. چون اکس باکس اسلیم های ۵۰۰ گیگابایتی، خود ۲۹۹ دلار قیمت گذاری شده اند. مدل های ۱ و ۲ ترابایتی این کنسول هم به ترتیب ۳۵۰ و ۴۰۰ دلار قیمت دارند. همان طور که می دانید، پیش فروش اکس باکس وان اسلیم بسیار بالا بوده و بعضی فروشگاه ها سهمیه خود را به اتمام رسانده است.

اکس باکس وان اسلیم در نمایشگاه E3 امسال معرفی شد. این کنسول از ویدیوهای ۴K Ultra HD و تکنولوژی HDR پشتیبانی می کند که به واسطه آن، بازیکن می توانند طیف گسترده تر و پویایی بیشتری از رنگ ها را ببیند. همچنین شاهد یک کنترلر بهتر نسبت به اکس باکس وان های اولیه هم هستیم.

البته اگر علاقه به خرید اکس باکس وان اسلیم ندارید، نگران نباشید. چون می توانید با پرداخت ۶۰ دلار کنترلر را به صورت جداگانه خریداری کنید. بد نیست بدانید مایکروسافت چند روز پیش قیمت اکس باکس وان را بار دیگر کاهش داد و این بار به ۲۵۰ دلار رساند.

The post تاریخ عرضه مدل های ۵۰۰ گیگابایتی و ۱ ترابایتی اکس باکس وان اسلیم مشخص شد appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]