تاریخ عرضه و قیمت دوربین ۳۶۰ درجه سامسونگ مشخص شد

۱۳۹۵-۰۵-۱۲
سامسونگ بالاخره اولین دوربین 360 درجه خود را به بازار ایالات متحده امریکا عرضه کرد. این دوربین با نام Gear 360 که در ماه فوریه در کنفرانس جهانی موبایل معرفی شد، از 19 آگوست (29 مردادماه) همراه با گلکسی نوت 7 و نسخه جدید Gear VR در فروشگاه‌های مربوطه با قیمت 349 دلار ارائه می گردد. پیش از این دوربین Gear ...

سامسونگ بالاخره اولین دوربین ۳۶۰ درجه خود را به بازار ایالات متحده امریکا عرضه کرد. این دوربین با نام Gear 360 که در ماه فوریه در کنفرانس جهانی موبایل معرفی شد، از ۱۹ آگوست (۲۹ مردادماه) همراه با گلکسی نوت ۷ و نسخه جدید Gear VR در فروشگاه‌های مربوطه با قیمت ۳۴۹ دلار ارائه می گردد.

پیش از این دوربین Gear 360 فقط در کره جنوبی، سنگاپور و نیوزلند عرضه شده و البته چند دستگاه از آن نیز در کنفرانس VidCon در ماه ژوئن به فروش رسید. این دوربین از لنزهای فوق عریض ۱۹۵ درجه‌ای برای ثبت تصاویر استفاده کرده، و سپس پردازشگر موبایل متصل به آن قادر است آنها را به یکدیگر ترکیب نموده و تصاویر یا ویدئوهای ۳۶۰ درجه را تولید کند.

البته در حال حاضر، این دستگاه فقط با موبایل های جدید سامسونگ یعنی گلکسی S7 و نسخه Edge آن سازگار است، اما ظاهراً به زودی دیگر دیوایس‌های اندرویدی نیز از آن پشتیبانی خواهند کرد.

لازم به ذکر است Gear 360 با حداکثر رزولوشن ۱۹۲۰×۳۸۴۰ فیلمبرداری می‌کند، و اگرچه شرکت‌های بزرگی همچون «گوپرو» و «نیکون» نیز مشغول ساخت دوربین‌های ۳۶۰ درجه با قابلیت ثبت ویدئوهای ۴K هستند، اما هیچکدام از آنها هنوز به بازار راه نیافته اند.

The post تاریخ عرضه و قیمت دوربین ۳۶۰ درجه سامسونگ مشخص شد appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]