تبلیغ تلویزیونی جدید گلکسی نوت ۷ بر ضد آب بودن آن تأکید دارد [تماشا کنید]

۱۳۹۵-۰۵-۱۰
تبلیغ تلویزیونی جدید گلکسی نوت 7 سامسونگ از سوی واحد تایوان این شرکت بر روی رسانه های اجتماعی منتشر شد. در این ویدئوی 15 ثانیه ای، شاهد بالا آمدن حباب های آب هستیم که مشخصاً نشان می دهد گلکسی نوت 7 اولین دیوایس از سری فبلت های شرکت مورد بحث است که به گواهی IP مجهز خواهد شد. ...

تبلیغ تلویزیونی جدید گلکسی نوت ۷ سامسونگ از سوی واحد تایوان این شرکت بر روی رسانه های اجتماعی منتشر شد. در این ویدئوی ۱۵ ثانیه ای، شاهد بالا آمدن حباب های آب هستیم که مشخصاً نشان می دهد گلکسی نوت ۷ اولین دیوایس از سری فبلت های شرکت مورد بحث است که به گواهی IP مجهز خواهد شد.

ویدئوی فوق دومین تبلیغ تلویزیونی شرکت کره ای برای موبایل جدیدش طی چند روز گذشته به شمار می رود. در ویدئوی ۳۰ ثانیه ای قبلی که برای مخاطبین بازار کره جنوبی به نمایش درآمد نیز بر ضد آب بودن این اسمارت فون تأکید شده بود.

همان طور که می دانید، انتظار می رود Galaxy Note 7 با گواهی IP68 عرضه شود. این گواهی تضمین می کند دیوایس مورد بحث بتواند حداکثر به مدت ۳۰ دقیقه در ارتفاع ۱٫۵ متری زیر آب دوام بیاورد.

نکته دیگری که در این ویدئو به چشم می خورد، ذکر تاریخ ۵ آگوست است. می دانیم مراسم رونمایی از این تلفن همراه دو روز دیگر (۱۲ مرداد) در نیویورک برگزار می شود، بنابراین احتمالاً عرضه عمومی آن ۳ روز پس از مراسم معرفی رسمی یعنی از پانزدهم مرداد ماه آغاز خواهد شد.

The post تبلیغ تلویزیونی جدید گلکسی نوت ۷ بر ضد آب بودن آن تأکید دارد [تماشا کنید] appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]