تبلیغ جدیدی که ممکن است از رنگ آبی آیفون ۷ پلاس با دوربین دوگانه حکایت داشته باشد

۱۳۹۵-۰۵-۱۲
از تصویر بالا ممکن است تفسیر های متفاوتی بشود اما ادعا شده این تبلیغ از سوی زیرمجموعه ی هنگ کنگ China Unicom منتشر شده؛ یک اپراتور دولتی ارتباطات که چهارمین اپراتور بزرگ جهان از لحاظ تعداد مشترکین محسوب می شود. ظاهراً تبلیغ یاد شده نشان دهنده ی آیفون ۷ پلاس با دوربین دوگانه در پشت آن است که به نظر می ...

از تصویر بالا ممکن است تفسیر های متفاوتی بشود اما ادعا شده این تبلیغ از سوی زیرمجموعه ی هنگ کنگ China Unicom منتشر شده؛ یک اپراتور دولتی ارتباطات که چهارمین اپراتور بزرگ جهان از لحاظ تعداد مشترکین محسوب می شود.

ظاهراً تبلیغ یاد شده نشان دهنده ی آیفون ۷ پلاس با دوربین دوگانه در پشت آن است که به نظر می رسد در نهایت، علاوه بر رنگ های خاکستری، طلایی و رزگلد که پیش از این نیز در دسترس علاقمندان قرار داشت، رنگ آبی جدید بدنه ی آن را نیز به نمایش می گذارد.

البته به نظر می رسد در تصویر مذکور، نوار های آنتن در جای فعلی شان باشند، در حالی که تقریباً تمام تصاویر، رندر ها و عکس های درز کرده تا اینجا نشان از انتقال آنها به کناره های تلفن های هوشمند آیفون دارند. به همین دلیل باید با تصاویر مذکور با احتیاط برخورد کرد تا تصاویر جدید تری از این موبایل در دسترس قرار بگیرد.

 

The post تبلیغ جدیدی که ممکن است از رنگ آبی آیفون ۷ پلاس با دوربین دوگانه حکایت داشته باشد appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]