ترابی: موفقیت سایپا مهمتر از آقا گلی من است

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم تیم فوتبال سایپا می‌گوید موفقیت تیمش مهمتر از آقا گلی اوست. به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، مهدی ترابی درباره وضعیت تیم فوتبال سایپا اظهار کرد: شرایط بسیار خوبی داریم. درست است که در هفته نخست نتوانستیم پرسپولیس را شکست دهیم اما با دامه لیگ وضعیت‌مان بهتر شد و روز گذشته توانستیم ...

وبسایت رسمی برنامه نود – مهاجم تیم فوتبال سایپا می‌گوید موفقیت تیمش مهمتر از آقا گلی اوست.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، مهدی ترابی درباره وضعیت تیم فوتبال سایپا اظهار کرد: شرایط بسیار خوبی داریم. درست است که در هفته نخست نتوانستیم پرسپولیس را شکست دهیم اما با دامه لیگ وضعیت‌مان بهتر شد و روز گذشته توانستیم تیم سیاه جامگان را با دو گل شکست بدهیم.

وی درباره دیدار پرسپولیس سایپا هم گفت: در آن دیدار تیم برتر میدان بودیم و حتی می‌توانستیم به پیروزی برسیم. پرسپولیسی‌ها از تک فرصتی که داشتند استفاده کردند و به گل رسیدند اما ما فرصت‌های متعددی به دست آوردیم و نتوانستیم به گل برسیم. امیدوارم در بازی‌های پیشرو از فرصت‌هایمان بیشتر استفاده کنیم و اجازه ندهیم این فرصت‌ها از دست برود.

ترابی درباره گلزنی خود در دو دیدار گذشته سایپا اظهار کرد: گلزنی من در سایپا به خاطر تلاش‌های همه تیم است. همه تیم تلاش می‌کنند که یک نفر دروازه را باز کند، خوشحالم که آن یک نفر من هستم. من تلاش می‌کنم برای تیمم مفید باشم حال اگر شخص دیگری هم برای سایپا گلزنی کند خوشحال می‌شوم. در دیدار مقابل ذوب آهن از فرصتی که داشتیم استفاده کردم و گل زدم اما حیف شد که نتوانستیم گل برتریمان را حفظ کنیم و با سه امتیاز زمین مسابقه را ترک کنیم البته در دیدار مقابل سیاه جامگان شرایط تغییر کرد و توانستیم علاوه بر گل من، یک گل دیگر به ثمر برسانیم تا دو بر صفر این تیم را مغلوب کنیم. سیاه جامگانی‌ها هم تیم خوبی بودند اما ما در نهایت پیروز میدان بودیم.

مهاجم تیم فوتبال سایپا در ادامه درباره شانس آقای گلی‌اش، گفت: خیلی زود است از الان درباره آقای گلی صحبت کنیم. مطمئنا باید هفته‌ها بگذرد تا راحت‌تر بتوانیم درباره این عنوان صحبت کنیم اما مساله ای که مهم است این است که من تمام تلاشم را در سایپا انجام می‌دهم تا بتوانم برای تیمم مفید باشیم شاید این مفید بودن به گلزنی من ختم شود با این حال موفقیت سایپا مهمتر از آقای گلی برای من است.

وی درباره تیم ملی و رویارویی مقابل قطر هم گفت: واقعیتش این است که بازی بسیار سختی مقابل قطر پیشروی ماست. اگر اخبار را دنبال کرده باشیم قطری‌ها روزهاست که اردوهای آماده‌سازی را طی می‌کنند این در حالی است که ما فقط چند روز پیش از بازی با قطر به اردو می‌رویم. مطمئنا اگر می‌خواهیم راحت به جام جهانی صعود کنیم باید حمایت‌های بیشتری از تیم ملی صورت گیرد تا تیم اردوهای آماده‌سازی و برنامه‌های سرمربی‌اش را اجرایی کند.

ترابی افزود: در حال حاضر فقط اردوی ایتالیا را پیش‌رو داریم امیدواریم این اردو با هماهنگی‌هایی که صورت گرفته برگزار شود و دیگر شاهد لغو اردوهای تیم ملی نباشیم. کی‌روش برنامه بسیار خوبی برای حضور ایران در مقدماتی جام جهانی آماده کرده که باید با حمایت فدراسیون فوتبال اجرایی شود. من به عنوان یک بازیکن جوان تیم ملی از همه ورزش کشور می‌خواهم که از تیم ملی حمایت کنند. الان زمان آن است که از تیم حمایت کنیم تا کادرفنی و بازیکنان بی‌دغدغه کارشان را انجام دهند و در نهایت به هدف‌مان که صعود به جام جهانی است برسیم.

وی تصریح کرد: مطمئنا پیروزی در دیدار نخست در انتخابی جام جهانی بسیار بااهمیت است. ما در دیدار مقابل قطر با هدف کسب پیروزی و به دست آوردن سه امتیاز وارد زمین مسابقه می‌شویم. امیدوارم هواداران هم به ورزشگاه بیایند و با تشویق‌هایشان ما را حمایت کنند.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]