ترابی: پرسپولیسی نشدم اما مقابل آنها انگیزه بالایی دارم

۱۳۹۵-۰۵-۰۳
وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال سایپا می‌گوید انتخابش به عنوان پدیده فصل وظیفه‌اش را سنگین‌تر می‌کند. به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، مهدی ترابی، درباره انتخابش به عنوان پدیده لیگ پانزدهم فوتبال ایران، اظهار کرد: واقعا خوشحالم که به این عنوان دست پیدا کرده‌ام. کسب این عنوان برای من حاصل زحمات بازیکنان سایپا بود که ...

وبسایت رسمی برنامه نود – بازیکن تیم فوتبال سایپا می‌گوید انتخابش به عنوان پدیده فصل وظیفه‌اش را سنگین‌تر می‌کند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، مهدی ترابی، درباره انتخابش به عنوان پدیده لیگ پانزدهم فوتبال ایران، اظهار کرد: واقعا خوشحالم که به این عنوان دست پیدا کرده‌ام. کسب این عنوان برای من حاصل زحمات بازیکنان سایپا بود که به من کمک کردند که در لیگ بدرخشم و پدیده مسابقات شوم.  من از همه بازیکنان سایپا که در طول فصل به من کمک کردند تشکر می‌کنم. البته می‌خواهم از پدر و مادرم هم تشکر کنم که یار و یاور من بودند.

وی افزود: سایپا باشگاه بزرگی است که برای من زحمات زیادی کشیده است. من در باشگاه سایپا رشد کرده‌ و به تیم ‌ملی رسیدم. به همین دلیل تصمیم گرفتم با وجود پیشنهادات خوبی که داشتم امسال را نیز در باشگاه سایپا بمانم. من دو سال دیگر با این باشگاه قرارداد دارم و پس از آن تصمیم گیری می‌کنم. همان طور که گفتم سایپا زحمات زیادی برای رشد من متحمل شد و من هیچ وقت زحمات مربیان و مسئولان باشگاه سایپا را فراموش نخواهم کرد.

بازیکن تیم فوتبال سایپا با اشاره به این که پس از انتخابش به عنوان پدیده انتظارها از او بیشتر شده است، گفت: تلاش می‌کنم بدرخشم و باز هم پیشرفت کنم. می دانم امسال سال سختی پیش رویم است زیرا همه روی من حساب دیگری باز  کرده‌اند، اما من از تلاش خسته نمی شوم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا انتظار داشتی به عنوان پدیده فوتبال ایران انتخاب شوی؟ خاطرنشان کرد: واقعیتش این است که در طول فصل تلاش زیادی انجام داده‌ام و دوستانم به من می‌گفتند که امسال پدیده می‌شوی. من هم بر اساس همین صحبت‌ها انتظار داشتم که به عنوان پدیده انتخاب شوم تا این که یک هفته‌ قبل به من اعلام کردند که جزو گزینه‌های پدیده لیگ هستم. واقعا از این بابت خوشحال شدم که تلاش‌هایم نتیجه‌ داده است.

 بازیکن تیم فوتبال سایپا در ادامه صحبت‌های خود به خداحافظی جواد نکونام از دنیای فوتبال اشاره کرد و گفت: جواد نکونام اسطوره فوتبال ایران است. این موضوع هیچ ارتباطی به استقلال و پرسپولیسی بودن ندارد بلکه به نظر من نکونام اسطوره ملی محسوب می‌شود. من مدت کوتاهی با او در باشگاه سایپا هم بازی بودم و چیزهای زیادی از او یاد گرفتم. نکونام تجربیات بسیاری دارد که می‌تواند به فوتبال ایران و جوانان کمک کند. من هم در تیم ‌ملی افتخار این را دارم که شماره “شش” را که روزی بر تن جواد نکونام و همین طور کریم باقری بود، بپوشم. واقعا پوشیدن این پیراهن وظیفه من را سنگین می‌کند اما مطمئن باشید با تمام وجودم تلاش می‌کنم باز هم با این پیراهن افتخارآفرینی کنم چرا که ارزش پیراهن “شماره شش ” را می دانم.

وی در ادامه صحبت‌هایش درباره وضعیت تیم فوتبال سایپا تصریح کرد: امسال تیم خوبی را بسته ایم و قصد داریم حداقل سهمیه آسیا را کسب کنیم. البته برای قهرمانی می‌جنگیم ولی می‌دانیم که کار سختی پیش‌روی ما است.

بازیکن تیم فوتبال سایپا درباره دیدار هفته‌ نخست تیمش برابر پرسپولیس هم گفت: پرسپولیس تیم بسیار بزرگی است. بازی کردن مقابل  چنین تیم‌هایی واقعا سخت است ولی با توجه به این که در این بازی ها بازیکنانی همچون من بیشتر دیده می‌شوند واقعا انگیزه دارم که در این دیدار بدرخشم. با توجه به این که در فصل نقل‌ و انتقالات پرسپولیس به دنبال جذب من بود، اما این اتفاق رخ نداد، الان انگیزه مضاعفی دارم که مقابل پرسپولیس بدرخشم. امیدوارم که در پایان بازی پیروز میدان باشیم و لیگ را خوب آغاز کنیم.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]