تراکتورسازی مشتری جدی؛ پیشنهاد سپاهان به رضاییان صحت ندارد

۱۳۹۵-۰۵-۱۰
وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه سپاهان تمایلی برای جذب بازیکن جدا شده تیم فوتبال ریزه اسپور ترکیه ندارد. به گزارش وبسایت نود، ظهر امروز رامین رضاییان بازیکن تیم ملی فوتبال ایران خبر داد با تلاش های بسیار قرارداد خود را با باشگاه ریزه اسپور ترکیه فسخ کرده و دیگر جایی در این تیم ندارد. از این لحظه اخبار متعددی در خصوص مقصد ...

وبسایت رسمی برنامه نود – باشگاه سپاهان تمایلی برای جذب بازیکن جدا شده تیم فوتبال ریزه اسپور ترکیه ندارد.

به گزارش وبسایت نود، ظهر امروز رامین رضاییان بازیکن تیم ملی فوتبال ایران خبر داد با تلاش های بسیار قرارداد خود را با باشگاه ریزه اسپور ترکیه فسخ کرده و دیگر جایی در این تیم ندارد.

از این لحظه اخبار متعددی در خصوص مقصد احتمالی رضاییان مطرح شده و علاوه بر پرسپولیس که بیشترین صحبت ها درخصوص تمایل رضاییان برای بازگشت به این تیم مطرح شده تراکتورسازی مشتری جدی رضاییان است. امیر قلعه نویی با وجود داشتن سعید آقایی در پست دفاع چپ به دنبال جذب احسان حاج صفی هم بود و ابائی از جذب بازیکنان متعدد در پست مشابه ندارد و رضاییان هم به همین دلیل مورد توجه تراکتور قرار گرفته است.

از طرف دیگر خبر پیشنهاد سپاهان به رضاییان مطرح شده که به هیچ عنوان صحت ندارد. یک مقام آگاه در باشگاه سپاهان با بیان این مطلب به سایت نود اعلام کرد: لیست سپاهان جا برای بازیکن دیگری ندارد و عبدالله ویسی هم به دنبال جذب رضاییان نیست.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]