ترکی: در هفته اول لیگ محروم هستم!

۱۳۹۵-۰۵-۰۲
وبسایت رسمی برنامه نود - داور بین‌المللی فوتبال ایران گفت: در هفته اول لیگ ایران شاید محروم هستم که قضاوتی برایم نگذاشته‌اند. به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، محسن ترکی در مورد اینکه چرا برای او در هفته اول لیگ برتر قضاوت نگذاشته‌اند،‌ گفت: محروم هستم(با کنایه). شما این مسئله را می‌خواهید بدانید و شاید محروم بودم ...

وبسایت رسمی برنامه نود – داور بین‌المللی فوتبال ایران گفت: در هفته اول لیگ ایران شاید محروم هستم که قضاوتی برایم نگذاشته‌اند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، محسن ترکی در مورد اینکه چرا برای او در هفته اول لیگ برتر قضاوت نگذاشته‌اند،‌ گفت: محروم هستم(با کنایه). شما این مسئله را می‌خواهید بدانید و شاید محروم بودم که برایم قضاوت نگذاشتند. قرار نیست که در هر هفته قضاوت کنم!

وی در مورد اینکه او بهترین داور لیگ پانزدهم شده و چه دلیل دارد که در هفته اول قضاوت نداشته باشد،‌ تصریح کرد: مسئولان امر اینطور داوران را مشخص کردند و قرار نیست هر هفته قضاوت داشته باشم.

داور بین‌المللی فوتبال ایران در مورد اینکه آیا قضاوت خارجی دارد که با هفته اول لیگ ایران همزمان شده است، اظهار داشت: خیر شاید محروم هستم که قضاوت ندارم.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]