تساوی تراکتورسازی و استقلال خوزستان/ مدافع عنوان قهرمانی مدعی قهرمانی را متوقف کرد

۱۳۹۵-۰۵-۰۴
وبسایت رسمی برنامه نود -  دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و استقلال خوزستان با تساوی به پایان رسید تا نخستین دیدار لیگ برتر شانزدهم برنده‌ای نداشته باشد.به گزارش وبسبایت نود، دو تیم تراکتورسازی تبریز و استقلال خوزستان از ساعت 18 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی آغازگر شانزدهمین دوره لیگ برتر بودند که این دیدار در نهایت با تساوی 2 - 2 ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و استقلال خوزستان با تساوی به پایان رسید تا نخستین دیدار لیگ برتر شانزدهم برنده‌ای نداشته باشد.

به گزارش وبسبایت نود، دو تیم تراکتورسازی تبریز و استقلال خوزستان از ساعت ۱۸ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی آغازگر شانزدهمین دوره لیگ برتر بودند که این دیدار در نهایت با تساوی ۲ – ۲ و تقسیم امتیاز بین دو تیم به پایان رسید.

در این دیدار که به قضاوت محمدرضا اکبریان برگزار می‌شد، لوسیانو ادینیو در دقیقه ۱۴ و فرزاد حاتمی در دقیقه ۶۰ برای تراکتورسازی گلزنی کردند و گل‌های استقلال خوزستان را هم مهدی رحیم زهیوی در دقایق ۵۸ و ۷۲ (پنالتی) وارد دروازه تیم میزبان کرد.

این دیدار که بین تراکتورسازی، مدعی قهرمانی لیگ شانزدهم و استقلال خوزستان، مدافع عنوان قهرمانی برگزار می‌شد پر برخورد هم بود و سروش رفیعی از تیم میزبان و میثم دورقی، مهدی مؤمنی، مهدی رحیم زهیوی و رافائل از آبی‌پوشان خوزستانی کارت زرد دریافت کردند.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]