تساوی دردربی تبریز به لطف گلرهای خارجی/همه چیز آماده صدرنشینی پرسپولیس

۱۳۹۵-۰۵-۱۱
وبسایت رسمی برنامه نود -  دیدار دو تیم ماشین‌ سازی و گسترش فولاد تبریز با نتیجه تساوی به پایان رسید.به گزارش وبسایت نود ، در ادامه دیدارهای هفته دوم شانزدهمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور دربی تبریز بین تیم‌های ماشین سازی و گسترش فولاد  از ساعت 18:15 امروز (دوشنبه) در ورزشگاه بنیان دیزل برگزار شد. این دیدار با تساوی ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  دیدار دو تیم ماشین‌ سازی و گسترش فولاد تبریز با نتیجه تساوی به پایان رسید.

به گزارش وبسایت نود ، در ادامه دیدارهای هفته دوم شانزدهمین دوره مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور دربی تبریز بین تیم‌های ماشین سازی و گسترش فولاد  از ساعت ۱۸:۱۵ امروز (دوشنبه) در ورزشگاه بنیان دیزل برگزار شد. این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

اخراج مهدی پاکدل که در فاصله یک دقیقه دو کارت زرد دریافت کرد و در دقیقه ۱+۴۵ از زمین بیرون رفت، مهم‌ترین اتفاق نیمه اول این دیدار بود. در نیمه دوم و با توجه به ۱۰ نفره بودن ماشین سازی، تیم گسترش فولاد حملات متعدی را انجام داد که در نهایت بی‌نتیجه ماند و دو تیم به تقسیم امتیازات رضایت دادند.

قضاوت این دیدار بر عهده محسن ترکی بود که علیرضا نقی‌زاده، محمد‌امین درویشی و پریرا از گسترش‌فولاد را با کارت زرد خود جریمه کرد.

خلاصه بازی

دقیقه ۷:  حرکت نریمان جهان در محوطه جریمه گسترش فولاد با برخورد شجاعیان روبرو شد، برخوردی که مشکوک به نظر می آمد و بازیکنان ماشین سازای اعتقاد به پنالتی داشتند.

دقیقه ۱۱: روی ضدحمله گسترش فولادی ها، امین درویشی صاحب موقعیت شد که شوت این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۱۳: ضربه ایستگاهی ماشین سازان توسط پیام صادقیان زده شد اما این ضربه با واکنش ده خسوس از دروازه گسترش به اوت رفت.

 دقیقه ۳۶: روی حمله بازیکنان ماشین سازی از جناح راست، مهاجم این تیم صاحب موقعیت شد که توپ او با اختلاف کمی از بالای دروازه دخسوس به بیرون رفت.

 نیمه اول با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

در نیمه اول علیرضا نقی زاده در دقیقه ۲۲ و  محمد امین درویشی در دقیقه ۳۲ و شیمبا در دقیقه ۴۶ از گسترش فولاد اخطار گرفتند. حامد پاکدل هم در دقیقه ۴۵ اخراج شد.

 حاشیه های نیمه اول:

دربی تبریز قرار بود از ساعت ۱۸ آغاز ‌شود اما  با حدود ۱۵ دقیقه تاخیر شروع شد. محمد نصرتی و احمدکامدار، مدافع گسترش و هافبک ماشین سازی که به دلیل مصدومیت در بازی های این دو تیم حضور ندارند از روی سکوها این بازی را به نظاره نشسته اند.  هواداران تیم ماشین سازی در دقیقه ۱۱ به یاد حسن صادقیان بازیکن سابق این تیم و پدر پیام صادقیان ،او را با شعار حسن زیکو ، روحت شاد تشوق کردند.

دقیقه ۴۶ : آندرانیک تیموریان که عنوبه جای بهرام احمدی وارد میدان شد تا در ترکیب ماشین سازی قرار بگیرد.

دقیقه ۵۰ : یوسف سیدی جانشین محمدامین دروزشی در ترکیب گسترش فولاد شد.

دقیقه ۵۷ : ضربه خلعتبری توسط مانوئل دفع شد.

دقیقه ۵۸ : با نظر فراز کمالوند ، محسن حمیدی جای فراز کمالوند را گرفت.

دقیقه ۶۷ : حرکت سامان نریمان جهان در محوطه جریمه گسترش فولاد توسط ده خسوس دفع شد.

دقیقه ۶۸ : پیام صادقیان جای خود را به سیدجلال رافخایی در ترکیب ماشین سازی تبریز داد.

دقیقه ۷۰ : شوت از راه دور نقی زاده از بالای دروازه به اوت رفت.

دقیقه ۷۸: عدم رعایت بازی جوانمردانه توسط شجاعیان باعث اعتراض شدید گردانی شد.

 

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]