تساوی دینامو زاگرب در هفته دوم لیگ کرواسی

۱۳۹۵-۰۵-۰۸
وبسایت رسمی برنامه نود -  تیم دینامو زاگرب بامداد امروز در هفته دوم لیگ کرواسی برابر تیم صدرنشین اسلاون بلوپو به تساوی یک بر یک رضایت داد.  به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، دینامو زاگرب در هفته دوم لیگ کرواسی بامداد امروز (شنبه) میزبان تیم اسلاون بلوپو بود که به نتیجه تساوی یک بر یک دست  یافت. این بازی ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  تیم دینامو زاگرب بامداد امروز در هفته دوم لیگ کرواسی برابر تیم صدرنشین اسلاون بلوپو به تساوی یک بر یک رضایت داد. 

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، دینامو زاگرب در هفته دوم لیگ کرواسی بامداد امروز (شنبه) میزبان تیم اسلاون بلوپو بود که به نتیجه تساوی یک بر یک دست  یافت.

این بازی حساس در طول ۹۰ دقیقه قانونی گلی در بر نداشت، اما در ۵ دقیقه وقت اضافه نیمه دوم که داور در نظر گرفته بود دو گل به ثمر رسید. ابتدا الکساندر جویچیچ، هافبک بوسنیایی اسلاون بلوپو دروازه یاران کریمی را باز کرد، اما در ثانیه های پایانی وقت اضافه فلیپ بنکوویچ بازی را به تساوی کشاند تا دینامو از شکست حتمی خانگی بگریزد.

شاگردان کرانچار که در هفته لیگ کرواسی تیم لوکوموتیو زاگرب را با نتیجه سه بر یک شکست داده بودند با این تساوی خانگی به رده چهارم جدول رده بندی  سقوط کردند.

در جدول رده بندی لیگ کرواسی تیم های اسلاون بلوپو و ریجیکا با ۷ و ۶ امتیاز به ترتیب در رده های اول و دوم قرار دارند. تیم دینامو زاگرب نیز با یک بازی کمتر و کسب چهار امتیاز در جایگاه چهارمی جدول رده بندی جای گرفته است.

علی کریمی، بازیکن ایرانی تیم دینامو زاگرب در فهرست ۱۸ نفره تیمش در بازی برابر اسلاون بلوپو قرار نداشت. او در سه بازی اخیر دینامو در لیگ قهرمانان اروپا و دو بازی لیگ کرواسی غایب  بوده است.

۲۰۴۴۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]