تساوی سیاه جامگان و پدیده با طعم خشونت

۱۳۹۵-۰۵-۱۰
وبسایت رسمی برنامه نود - دیدار دربی مشهد در پایان ۹۰ دقیقه تلاش دو تیم با تساوی به پایان رسید.به گزارش وبسایت نود ، دیدار تیم‌های پدیده خراسان و سیاه جامگان مشهد از ساعت 19:10 دقیقه در ورزشگاه ثامن و در حضور نزدیک به 3 هزار تماشاگر برگزار شد.این بازی در پایان 90 دقیقه تلاش دو تیم با نتیجه یک _ ...

وبسایت رسمی برنامه نود – دیدار دربی مشهد در پایان ۹۰ دقیقه تلاش دو تیم با تساوی به پایان رسید.

به گزارش وبسایت نود ، دیدار تیم‌های پدیده خراسان و سیاه جامگان مشهد از ساعت ۱۹:۱۰ دقیقه در ورزشگاه ثامن و در حضور نزدیک به ۳ هزار تماشاگر برگزار شد.

این بازی در پایان ۹۰ دقیقه تلاش دو تیم با نتیجه یک _ یک به پایان رسید.

اتفاق مهم بازی

در ابتدای نیمه دوم درگیری نسبتا شدیدی بین میثم حسینی و رضا ناصحی بازیکنان سیاه جامگان و پدیده انجام شد که با دخالت داور و سایر بازیکنان این غائله به پایان رسید. این در حالی است که در نیمه اول هم درگیری‌هایی بین بازیکنان دو تیم به وجود آمده بود.

در دقیقه ۵۴ علی عسگری وارد محوطه پدیده شد که حسن جعفری در داخل محوطه ۱۸ قدم روی این بازیکن خطا انجام داد و احمد صالحی به نشانه پنالتی در سوت خود دمید. ایوب کلانتری هم این ضربه را تبدیل به گل کرد.

در دقیقه ۸۷ معین عباسیان بازیکن تیم پدیده قصد سانتر توپ روی دروازه سیاه‌جامگان را داشت که این توپ تغییر جهت داد و مستقیما وارد دروازه این تیم مشهدی شد.

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]