تساوی ماریتیمو در غیاب علیرضا حقیقی

۱۳۹۵-۰۵-۰۸
وبسایت رسمی برنامه نود -  ماریتیمو در پنجمین بازی تدارکاتی پیش‌فصل خود در غیاب علیرضا حقیقی، دروازه‌بان ایرانی‌اش برابر تیم لیگ برتری چاوس به نتیجه تساوی رضایت داد.  به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، تیم ماریتیمو که در چهار بازی تدارکاتی پیشین خود ناامیدکننده ظاهر شده بود برابر تیم چاوس تا آستانه شکست پیش رفت، اما با گل ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  ماریتیمو در پنجمین بازی تدارکاتی پیش‌فصل خود در غیاب علیرضا حقیقی، دروازه‌بان ایرانی‌اش برابر تیم لیگ برتری چاوس به نتیجه تساوی رضایت داد. 

به گزارش وبسایت نود و به نقل از تسنیم، تیم ماریتیمو که در چهار بازی تدارکاتی پیشین خود ناامیدکننده ظاهر شده بود برابر تیم چاوس تا آستانه شکست پیش رفت، اما با گل دقایق پایانی قازاریان به تساوی یک – یک دست یافت.

 در این بازی تدارکاتی که شب گذشته (پنجشنبه) در شهر پورتوی پرتغال برگزار شد، ابتدا فابیو مارتینز، هافبک ۲۳ ساله تیم چاوس دروازه ماریتیمو را باز کرد. یاران حقیقی نیز در دقیقه ۸۷ از روی نقطه پنالتی توسط قازاریان به گل تساوی رسیدند.

تیم ماریتیمو در مجموع پنج بازی تدارکاتی خود تا کنون به یک پیروزی، دو تساوی و دو شکست دست یافته است. علیرضا حقیقی، دروازه‌بان ماریتیمو در بازی برابر چاوس به میدان نرفت و چارلس برزیلی درون دروازه این تیم قرار گرفت.

۲۰۴۴۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]