تساوی منچستریونایتد و اورتون در بازی بزرگداشت وین رونی

۱۳۹۵-۰۵-۱۳
وبسایت رسمی برنامه نود - منچستریونایتد در خانه مقابل اورتون به تساوی 0-0 رضایت داد. به گزارش وبسایت نود، چهارشنبه شب در آخرین بازی دوستانه پیش فصل منچستریونایتد، یاران ژوزه مورینیو در مقابل اورتون به میدان رفتند. این مسابقه به مناسبت دوازدهمین سالگرد حضور رونی در الدترافورد برگزار شد، عواید بازی بزرگداشت وین رونی، به خیریه می رسد. در این مسابقه، ژوزه مورینیو ...

وبسایت رسمی برنامه نود – منچستریونایتد در خانه مقابل اورتون به تساوی ۰-۰ رضایت داد.

به گزارش وبسایت نود، چهارشنبه شب در آخرین بازی دوستانه پیش فصل منچستریونایتد، یاران ژوزه مورینیو در مقابل اورتون به میدان رفتند. این مسابقه به مناسبت دوازدهمین سالگرد حضور رونی در الدترافورد برگزار شد، عواید بازی بزرگداشت وین رونی، به خیریه می رسد.

در این مسابقه، ژوزه مورینیو برای اولین بار در الدترافورد هدایت یونایتد را در دست داشت، شیاطین سرخ اولین بار پیراهن اصلی این فصلشان را به تن کردند و زلاتان نیز برای اولین بار در الدترافورد با پیراهن یونایتد به میدان رفت.

ترکیب منچستریونایتد برای این دیدار به شرح زیر بود:

ده خیا، بایی، والنسیا، بلیند، شاو، کریک، هررا، لینگارد، مارسیال، رونی، زلاتان

ترکیب اورتون هم به شرح زیر بود:

استکلنبرگ، کولمن، بینتس، فونز موری، استونز، هولگیت، مک کارتی، بری، بارکلی، دلوفئو، لوکاکو.

نیمه اول، دیدار دو تیم چنگی به دل نزد، موقعیت های کمی روی دروازه ها خلق شد، اورتون عقب نشسته بود و در ضدحملات تاثیرگذار بود. یونایتد نیز اگرچه بیشتر تملک توپ را در اختیار داشت ولی در ثبت موقعیت گل، خیلی موفق نبود، یکی از بهترین موقعیت های نیمه اول، ضربه زلاتان بود که استکلنبرگ به خوبی آن را مهار کرد.

این خبر تکمیل می شود…

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]