تصاویر جدید پرچمدار آتی سونی فاش شد

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
چندی قبل تصاویر واضحی از پرچمدار آتی سونی که ظاهراً با کد اکسپریا F8331 شناخته می شود، منتشر شد. این تصاویر، موبایلی با بدنه فلزی فوق العاده مرغوب و طراحی سنتی سونی را نشان می داد که البته تغییرات جزئی نسبت به نسل های قبل در آن به چشم می خورد. در این اسمارت فون، پنل شیشه ای جلویی در لبه ها به شکل ...

چندی قبل تصاویر واضحی از پرچمدار آتی سونی که ظاهراً با کد اکسپریا F8331 شناخته می شود، منتشر شد. این تصاویر، موبایلی با بدنه فلزی فوق العاده مرغوب و طراحی سنتی سونی را نشان می داد که البته تغییرات جزئی نسبت به نسل های قبل در آن به چشم می خورد.

در این اسمارت فون، پنل شیشه ای جلویی در لبه ها به شکل زیبایی انحنا پیدا کرده و در قسمت پشتی نیز فلش دوگانه و بخش مجزایی برای آنتن دهی بهتر دیده می شود که تا حدودی به زیبایی پنل پشت این دستگاه لطمه وارد کرده. دیگر شایعات مربوط به دیوایس فوق از پشتیبانی ثبت ویدئوهای ۴K در هر دو دوربین جلویی و پشتی حکایت دارند.

امروز دو تصویر جدید از F8331 منتشر شده و اگرچه ویژگی های جدیدی را آشکار نساخته اند، اما این نکته را به اثبات می رسانند که سونی در حال آماده سازی تلفن همراه پرچمدار جدید خود است. احتمال می رود این محصول جدید در کنفرانس IFA که در شهریور ماه برگزار می شود، معرفی گردد.

در ادامه این دو تصویر جدید را می بینید.

تصاویر جدید پرچمدار آتی سونی فاش شد

تصاویر جدید پرچمدار آتی سونی فاش شد

The post تصاویر جدید پرچمدار آتی سونی فاش شد appeared first on دیجیاتو.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]