تعداد تیم‌های صعود و سقوط کننده در لیگ برتر مشخص شد

۱۳۹۵-۰۵-۰۲
وبسایت رسمی برنامه نود - محمود شیعی از سهمیه قطعی تیم‌های سقوط کننده به لیگ دسته یک و صعود کننده به لیگ برتر خبر داد.به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، در حالی که مهدی تاج در مراسم تقدیر از برترین داوران لیگ برتر که بلافاصله جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال برگزار شده بود اظهار کرد که هنوز تصمیم ...

وبسایت رسمی برنامه نود – محمود شیعی از سهمیه قطعی تیم‌های سقوط کننده به لیگ دسته یک و صعود کننده به لیگ برتر خبر داد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، در حالی که مهدی تاج در مراسم تقدیر از برترین داوران لیگ برتر که بلافاصله جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال برگزار شده بود اظهار کرد که هنوز تصمیم قطعی درباره سهمیه تیم‌های سقوط کننده به لیگ دسته یک و صعود کننده به لیگ برتر گرفته نشده و یک کارگروه این موضوع را بررسی می‌کند و به زودی در این باره اعلام نظر خواهند کرد، محمود شیعی عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال نظر متفاوتی دارد.

او با بیان اینکه در این باره در جلسه‌ هفته گذشته تصمیم‌گیری شده گفت: در همان جلسه تعداد تیم‌های سقوط کننده به لیگ یک و صعود کننده به لیگ برتر مشخص شد و بر اساس آن دو تیم به لیگ پایین‌تر سقوط می‌کنند و دو تیم مجوز حضور در لیگ برتر را به دست می‌آورند.

با این حساب بر خلاف سال گذشته که سه تیم به لیگ دسته یک سقوط کردند امسال این تعداد به عدد ۲ کاهش پیدا کرده است که تاج این تصمیم را برای جلوگیری از افزایش روح تبانی خوانده بود.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]