تماس پیتر شگرت با میلاد سالم ؛ شگرت : سالم میتواند بهترین بازیکن افغانستان باشد

۱۳۹۵-۰۵-۱۲
وبسایت رسمی برنامه نود -  پیتر شگرت سرمربی تیم ملی فوتبال افغانستان گفته است  از وضعیت میلاد سالم آگاه هست و روز گذشته نیز با او تماس گرفته است. پیتر شگرت در خصوص میلاد سالم گفت : میدانم که میلاد سالم بازیکن خوبی است، ما در ارتباط هستیم و خوشحال میشوم که بزودی برای تیم ملی فوتبال افغانستان بازی کند. او بعد ...

وبسایت رسمی برنامه نود –  پیتر شگرت سرمربی تیم ملی فوتبال افغانستان گفته است  از وضعیت میلاد سالم آگاه هست و روز گذشته نیز با او تماس گرفته است.

پیتر شگرت در خصوص میلاد سالم گفت : میدانم که میلاد سالم بازیکن خوبی است، ما در ارتباط هستیم و خوشحال میشوم که بزودی برای تیم ملی فوتبال افغانستان بازی کند. او بعد از مدت ها دوباره به میادین برگشت، اما دوباره یک مصدومیت جزئی گریبان گیر او شد.

من دیروز با او صحبت کردم، مصدومیتش شدید نیست، من نام او را به لیست بازیکنان مرحله مقدماتی جام ملت های آسیا در سال ۲۰۱۷ اضافه کرده ام، اما در نخست او باید ماه ها بازی کند تا من مطمئن شوم که او آماده است. بعد من با او تماس خواهم گرفت. او واقعن جنگنده است چرا که در باشگا های خوبی بازی کرده و میکند.

شرایط سالم مثل مصطفی حدید است که با مصدومیت های گاه و بی گاه دست و پنجه نرم میکند، اما او میتواند در مرحله مقدماتی جز مهمترین بازیکنان افغانستان باشد.  تمام درهای تیم ملی برای میلاد سالم و مصطفی حدید باز است.

میلاد سالم دو روز در اولین دیدار قابت های بوندسلیگا ۳ مقابل تیم فوتبال فرانکفورت مصدوم شد و در دقیقه ۶ دیدار مجبور به ترک میدان شد. مصدومیت سالم بین ۵ تا ۶ هفته طول خواهد کشید. این در حالی است که او اظهار امیدواری کرده است که دسته کم تا یک ماه دیگر پا به توپ شود.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]