تمجید توخل از ستاره جدید دورتموند؛ دمبله قادر به انجام هر کاری است

۱۳۹۵-۰۵-۱۰
وبسایت رسمی برنامه نود - عثمان دملبه، خرید جدید و جوان بروسیا دورتموند با درخشش خود در تمرینات و بازی های پیش فصل این تیم سرمربی خود را به تمجید واداشته است. به گزارش وبسایت نود، بروسیا دورتموند که سه بازیکن اصلی خود را (متس هوملس به بایرن مونیخ، ایلکای گوندوغان به منچستر سیتی و هنریک مخیتاریان به منچستر یونایتد) در پنجره ...

وبسایت رسمی برنامه نود – عثمان دملبه، خرید جدید و جوان بروسیا دورتموند با درخشش خود در تمرینات و بازی های پیش فصل این تیم سرمربی خود را به تمجید واداشته است.

به گزارش وبسایت نود، بروسیا دورتموند که سه بازیکن اصلی خود را (متس هوملس به بایرن مونیخ، ایلکای گوندوغان به منچستر سیتی و هنریک مخیتاریان به منچستر یونایتد) در پنجره نقل و انتقالات به تیم های دیگر واگذار کرده است خرید های بسیار خوبی به انجام رساند که از جمله آن ها می توان به عثمان دمبله، هافبک جوان خلاق این تیم اشاره کرد.

توخل در گفت و گو با بیلد در خصوص دمبله که در همین تابستان از رن فرانسه به جمع زنبور ها اضافه شد گفت:

دمبله خیلی با انرژی نشان داده است، از هر دو پای خود استفاده می کند و قابلیت های دریبل زنی بالایی دارد. او قادر به انجام هر کاری است. او خوب پاس می دهد و می تواند برای یکی از هم تیمی هایش موقعیت سازی کند و در عین حال این قابلیت را هم دارد که با یکی از دریبل هایش حریف مقابل خود را رد کند. به همه این ها اضافه کنید این نکته را که او در پست های مختلفی می تواند بازی کند.

 

 عثمان پسر متواضع و خوش رفتاری است و خیلی خوب و سریع با تیم تطبیق یافته. او همیشه حواسش به اتفاقاتی که پیرامونش می گذرد هست و به صحبت های دیگران گوش می دهد. او نشاط خود را چه در داخل زمین و چه در رختکن به بازیکنان دیگر منتقل می کند.

دورتموند فصل گذشته با جمع آوری بیشترین امتیازات به عنوان بهترین نایب قهرمان تاریخ بوندس لیگا شناخته شد و فصل جدید را چندین خرید جدید و پر استعداد آغاز خواهد کرد تا بایرن مونیخ را در راه دفاع از چهارمین قهرمانی پیاپی خود در آلمان به چالش بکشد.

۱۷۲۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]