تمجید زلاتان از کاپیتان منچستریونایتد

۱۳۹۵-۰۵-۱۳
وبسایت رسمی برنامه نود - فوق ستاره سوئدی منچستریونایتد از کاپیتان این تیم تمجید کرد. به گزارش وبسایت نود، زلاتان ابراهیموویچ که انتظار می رود امشب در بازی بزرگداشت وین رونی که بین تیم های منچستریونایتد و اورتون برگزار می شود برای نخستین بار با پیراهن باشگاه جدیدش در الدترافورد به میدان برود درباره کاپیتان یونایتد به شبکه تلویزیونی این باشگاه ...

وبسایت رسمی برنامه نود – فوق ستاره سوئدی منچستریونایتد از کاپیتان این تیم تمجید کرد.

به گزارش وبسایت نود، زلاتان ابراهیموویچ که انتظار می رود امشب در بازی بزرگداشت وین رونی که بین تیم های منچستریونایتد و اورتون برگزار می شود برای نخستین بار با پیراهن باشگاه جدیدش در الدترافورد به میدان برود درباره کاپیتان یونایتد به شبکه تلویزیونی این باشگاه گفته:

فکر می کنم همه بازیکنان بزرگ می توانند با دیگر بازیکنان بزرگ کار کنند. این مشکلی نیست. نه بازیکن دیگر منچستر به غیر از من و رونی در زمین حضور دارند. مربی باید ترکیب تیم را انتخاب کند اما من مشکلی در بازی در کنار رونی نمی بینم. تنها موفقیت می بینم.

سال ها پیش گفتم که رونی یاری ایده آل برای یک مهاجم است. او نه تنها برای خودش برای بلکه مهاجم کناری و تیم تلاش می کند. از اینکه یکی از بازیکنان کناری او هستم خیلی خوشحالم.

رونی کارنامه فوق العاده ای داشته است. فکر می کنم ۱۲ سال از حضور در الدترافورد می گذرد. حضور طولانی مدت در یک باشگاه بزرگ آسان نیست. بازیکنان بزرگ می آیند و می روند اما رونی همچنان در منچستر باقی مانده است.

فکر می کنم رونی مثالی ایده آل برای بازیکنان جوان است تا از او یاد بگیرند. کمتری بازیکنی می تواند برای طولانی مدت در یک باشگاه بزرگ موفق شود و رونی یکی از معدود بازیکنانی است که موفق به این کار شده است. همه تلاشم را می کنم تا رونی به موفقیت برسد.

۲۰۳۱

 

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]