توافق وست هم با سوانسی برای آیو؛ سوانسی به دنبال مهاجم اتلتیکو مادرید

۱۳۹۵-۰۵-۱۶
وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه وست هم، بر سر خرید آندره آیو با سوانسی به توافق 20 میلیون پوندی رسیده است اما باید منتظر خرید بورجا باستون توسط باشگاه ولزی باشد. به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و براساس گزارش اسکای اسپرت، بازیکن 26 ساله تیم ملی غنا، آخر هفته در تست پزشکی وست هم شرکت خواهد کرد.این بازیکن که فصل ...

وبسایت رسمی برنامه نود – باشگاه وست هم، بر سر خرید آندره آیو با سوانسی به توافق ۲۰ میلیون پوندی رسیده است اما باید منتظر خرید بورجا باستون توسط باشگاه ولزی باشد.

به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و براساس گزارش اسکای اسپرت، بازیکن ۲۶ ساله تیم ملی غنا، آخر هفته در تست پزشکی وست هم شرکت خواهد کرد.این بازیکن که فصل گذشته به‌ عنوان بازیکن آزاد از مارسی به لیگ جزیره آمده بود، ۱۲ گل در ۳۵ بازی برای این تیم به ثمر رساند.
سوانسی روز جمعه به خدمت گرفتن فرناندو یورنته را تأیید کرد، اما اسکای می‌گوید فروش آیو منوط به خرید یک مهاجم دیگر خواهد بود. سوانسی علاقه‌مند به جذب بورجا باستون، مهاجم اتلتیکو مادرید است که فصل گذشته را در ایبار به‌ طور قرضی گذارند. این مهاجم ۲۳ ساله که در تیم ملی زیر ۱۹ سال اسپانیا نیز بازی کرده است، فصل گذشته در ۳۶ بازی ۱۸ گل برای ایبار در لالیگا به ثمر رساند.

 

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]