توضیح باشگاه ذوب‌آهن در مورد گران‌ترین بازیکن لیگ

۱۳۹۵-۰۵-۰۷
وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه ذوب آهن مبلغ قرارداد قاسم حدادی فر را یک میلیارد تومان اعلام کرد. به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت باشگاه ذوب آهن اصفهان، پس از انتشار رقم قرارداد باشگاه های لیگ برتر هجمه رسانه ای در ارتباط با رقم قرارداد قاسم حدادی فر یکی از بهترین های یک دهه اخیر لیگ ایران ...

وبسایت رسمی برنامه نود – باشگاه ذوب آهن مبلغ قرارداد قاسم حدادی فر را یک میلیارد تومان اعلام کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از سایت باشگاه ذوب آهن اصفهان، پس از انتشار رقم قرارداد باشگاه های لیگ برتر هجمه رسانه ای در ارتباط با رقم قرارداد قاسم حدادی فر یکی از بهترین های یک دهه اخیر لیگ ایران و مرد سال فوتبال ایران در فصل ۹۴-۹۳ شکل گرفت.

رقم قرارداد قاسم حدادی فر که بیش از ۱میلیارد و چهارصد میلیون تومان عنوان شده است، در شرایطی محقق خواهد شد که این بازیکن بتواند در بیش از ۵۰ درصد بازی ها به میدان برود و اکنون که این قضیه تقریباً منتفی است رقم قرارداد حدادی فر یک میلیارد تومان خواهد بود.

در همین ارتباط بایستی این نکته را متذکر شد که همانطور که یحیی گل محمدی نیز متذکر شد یافتن جانشین چنین بازیکنی در حال حاضر در فوتبال ایران امکان پذیر نیست و باشگاه ذوب آهن که در دو سال اخیر با تکیه بر توانمندی این هافبک خود بهترین تیم ایرانی با کسب سه جام و حضور قدرتمند در لیگ قهرمانان آسیا بوده است، می داند بر روی چه بازیکنی سرمایه گذاری کرده است.

ناگفته نماند که قاسم حدادی فر که طی دوران فوتبالش هیچگاه پیراهن تیم محبوبش ذوب آهن و شهرش را با هیچ پیراهنی عوض نکرد و در هر شرایط مالی یار و همراه باشگاهش بود در این شرایط نیز باشگاه ذوب آهن را همراهی خواهد کرد.

همچنین بایستی به این موضوع اشاره کرد که رقمهای قرارداد بازیکنان ذوب آهن به صورت شفاف و با آپشن موفقیت در فصل اعلام شده است و با رقم قرارداد برخی باشگاهها که مشخص است برخی از اعداد آن واقعی نیست سنخیتی ندارد.

 

۲۰۵۱

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]