توطئه فروش مسی در بارسلونا؟ گواردیولا آماده کوچک ترین اشاره است

۱۳۹۵-۰۵-۰۵
وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس سابق باشگاه بارسلونا مدعی شده است دست هایی در این تیم وجود دارند که نمی خواهند فوق ستاره آرژانتینی بیش از این در کاتالان بماند. به گزارش وبسایت نود، خوان لاپورتا، رئیس سابق باشگاه بارسلونا معتقد است که عده ای در این باشگاه از ماندن لیونل مسی در این تیم استقبال نمی کنند و خواهان به ...

وبسایت رسمی برنامه نود – رئیس سابق باشگاه بارسلونا مدعی شده است دست هایی در این تیم وجود دارند که نمی خواهند فوق ستاره آرژانتینی بیش از این در کاتالان بماند.

به گزارش وبسایت نود، خوان لاپورتا، رئیس سابق باشگاه بارسلونا معتقد است که عده ای در این باشگاه از ماندن لیونل مسی در این تیم استقبال نمی کنند و خواهان به فروش رساندن این بازیکن هستند و در این بین پپ گواردیولا و تیکی بگریستین (مدیر ورزشی منچستر سیتی) آماده کوچک ترین نشانه از سوی باشگاه سابق و کاپیتان تیم ملی آرژانتین هستند تا برای انتقال وی اقدام کنند.

لاپورتا در این خصوص گفت: «اراده مشخصی در باشگاه وجود دارد که نمی خواهند مسی دیگر بازیکن بارسلونا باشد. باشگاه این بازیکن را نا امید کرده است، بهترین بازیکن تاریخ را، بهترین بازیکن دنیا را. باشگاه اکنون رئیسی دارد که زمان حضور مسی در دادگاه برای ارائه اظهارات کوچک ترین حمایتی از او به عمل نیاورد.»

پپ گواردیولا  چهار سال موفق را در بارسلونا مربیگری کرد و به همراه لیونل مسی به عناوین بسیار زیادی دست یافت.

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]