تیره‌روزی‌های کاروان استرالیا ادامه دارد؛ این قسمت بیماری مشکوک

۱۳۹۵-۰۵-۱۲
وبسایت رسمی برنامه نود - کاروان المپیک استرالیا از همین حالا می‌تواند عنوان بدشانس‌ترین کاروان رقابت‌های المپیک ریو را تصاحب کند. به گزارش سایت نود، از زمانی که کاروان این کشور وارد برزیل شد، تقریبا همه مشکلات ممکن را تجربه کرد. آماده نبودن هتل محل اقامت اعضا، آتش‌ سوزی در هتل، سرقت از اعضای کاروان و حضور چند ورزشکار استرالیایی در محل ...

وبسایت رسمی برنامه نود – کاروان المپیک استرالیا از همین حالا می‌تواند عنوان بدشانس‌ترین کاروان رقابت‌های المپیک ریو را تصاحب کند.

به گزارش سایت نود، از زمانی که کاروان این کشور وارد برزیل شد، تقریبا همه مشکلات ممکن را تجربه کرد. آماده نبودن هتل محل اقامت اعضا، آتش‌ سوزی در هتل، سرقت از اعضای کاروان و حضور چند ورزشکار استرالیایی در محل حادثه سقوط رمپ ورزشگاه میزبان رقابت‌های قایقرانی، استرالیا را به صدر اخبار المپیک برد.

بدشانسی‌های کاروان استرالیا اما هنوز تمام نشده. کمیته ملی المپیک استرالیا در توئیتی اعلام کرد ۴ عضو تیم واترپلوی زنان این کشور به دلیل بیماری گوارشی قرنطینه شده‌اند. کیتی چیلر سرپرست کاروان استرالیا در این‌باره به خبرنگاران حاضر در هتل محل اقامتش گفت: هنوز هیچ‌چیز مشخص نیست. درحال حاضر این ۴ نفر از بقیه جدا شده‌اند تا کادر پزشکی وضعیت آن‌ها را مشخص کند.

چیلر از اظهارنظر بییشتر درباره این اتفاق خودداری کرد. 

تیم واترپلوی زنان استرالیا مدال برنز دو المپیک اخیر را در اختیار دارد. این تیم در اولین دیدار خود در رقابت‌های المپیک ریو سه شنبه هفته آینده به میدان خواهد رفت.

۳۹۰۴۶

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]