تیم فوتبال پرسپولیس وارد تبریز شد

۱۳۹۵-۰۵-۱۵
وبسایت رسمی برنامه نود - کاروان پرسپولیس برای انجام سومین بازی این فصل در ساعت مقرر وارد شهر تبریز شد.به گزارش وبسایت نود و به نقل از  سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان امروز تهران را به قصد بازی با تیم خوب گسترش فولاد تبریز به قصد این شهر ترک کردند. پرواز پرسپولیس در همان ساعت مقرر به هوا برخاست تا تیم ...

وبسایت رسمی برنامه نود – کاروان پرسپولیس برای انجام سومین بازی این فصل در ساعت مقرر وارد شهر تبریز شد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از  سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان امروز تهران را به قصد بازی با تیم خوب گسترش فولاد تبریز به قصد این شهر ترک کردند. پرواز پرسپولیس در همان ساعت مقرر به هوا برخاست تا تیم از این ناحیه با مشکل روبرو نباشد. هواپیمای حامل اعضای تیم فوتبال پرسپولیس در ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه در تبریز به زمین نشست و سرخپوشان با اتوبوس به سمت هتل راهی شدند.

 برانکو در حالی شاگردان خود را برای این دیدار آماده کرده است که پرسپولیس به گواه تصاویر ثبت شده در بازی قبل و همچنین اظهارات کارشناسان داوری می توانست با ۶ امتیاز از دو بازی و بدون گل خورده در صدر جدول قرار داشته باشد اما در حالیکه قهرمانی فصل گذشته رقابت های لیگ با تفاضل گل رقم خورد با نظر کارشناسان گل خطای حریف درست و گل صحیح سرخپوشان نادرست اعلام شد.

 

۲۰۲۰

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]