تیم والیبال دختران ایران مغلوب ژاپن شد

۱۳۹۵-۰۵-۰۲
وبسایت رسمی برنامه نود - تیم والیبال دختران کشورمان در نخستین بازی خود در مرحله گروهی هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی دختران زیر 19 سال آسیا به مصاف ژاپن رفت و 3 بر صفر و با نتایج 25 بر 7 ، 25بر 10 و 25 بر 11 شکست خورد. به گزارش سایت نود، تیم ایران ست نخست را با ترکیب سوگند حق پرست، فاطمه ...

وبسایت رسمی برنامه نود – تیم والیبال دختران کشورمان در نخستین بازی خود در مرحله گروهی هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی دختران زیر ۱۹ سال آسیا به مصاف ژاپن رفت و ۳ بر صفر و با نتایج ۲۵ بر ۷ ، ۲۵بر ۱۰ و ۲۵ بر ۱۱ شکست خورد.

به گزارش سایت نود، تیم ایران ست نخست را با ترکیب سوگند حق پرست، فاطمه عنایت، فاطمه سلگی،منا آشفته، حنانه کرمی، سارا نظری و نگین شیرتری آغاز کرد و مقهور قدرت حریف چشم بادامی خود شد. تیم ژاپن که از دو بازیکن آفریقایی بهره می گرفت دراین ست با دفاع و حملات موفق با اختلاف ناچیزی پیروز شد و نمایندگان کشورمان نیز به دلیل تجربه کم و اشتباهات زیاد در سرویس و دریافت با نتیجه ۲۵ بر ۷ شکست خورد.

در ست دوم آیتک سلامت که از ملی پوشان نوجوان است به کمک تیم آمد تا به همراه سوگند سلیم اختلاف را کم کند و اگرچه بازی بهتری را به نمایش گذاشتند، اما نتوانستند مقابل قدرت و تجربه ژاپنی ها مقاومت کنند. در نتیجه این ست هم با اختلاف زیاد ۲۵ بر ۱۰ به پایان رسید.

ست سوم با شروع خوب جوانان والیبال کشورمان آغاز شد و با بازی خوب نگین شیرتری دنبال شد، اما اشتباهات ملی پوشان باعث شد اختلاف امتیاز زیاد شود. زهرا بلاغی و معصومه اسماعیلی نیز دقایقی بازی کردند، اما به دلیل تداوم اشتباهات و دریافت ضعیف با نتیجه ۲۵ بر ۱۱ شکست خوردند تا نتیجه بازی با حساب ۳ بر صفر به نفع ژاپن به پایان برسد.

تیم ملی ایران در دومین بازی خود فردا ساعت ۱۴ به وقت محلی و ۱۱:۳۰ به وقت ایران به مصاف تیم ملی ماکائو می رود.تیم ماکائو امروز در نخستین مسابقه خود برابر هند با نتیجه ۳ بر صفر و با امتیازات ۲۵-۵، ۲۵-۱۸ و ۲۵-۷ برابر هند شکست خورد.

۳۹۰۴۶

لطفا فهرستی را به این بخش اختصاص دهید
© حقوق سایت محفوظ است
[ طراحی سایت توسط فرجاد ]